Bana okuduğunuz en iğrenç kitabı söyler misiniz, ya da bitiremeden sıkılıp bıraktığınız "o" kitap hangisiydi?

Sanırım benim için "ateşten gömlek" kitabı biraz öyleydi. Oysa ki büyük yapıttır ama sıkıldım işte..

0|0
26|5

En İyi Kız Görüşü

• Ferdydurke. Ilk basladigim zaman kitabin akisini sevdim, hosuma gitti. O utopik dunya beni etkiledi ama bir sorun vardi. Alttan alta hissediyordum. 100. sayfada zink diye kaldim. Elimde tam 1 ay surundu. Hala okunmadi. Uzerinde toz birikti. Lanet olasica kitap!
    Goremedigimiz Tum Isiklar ise o kalinliga, o duyguyu veremeyen sacmalik. Konu mukemmel. Ama eksik, eksik, eksik! Duygu yok. Aglamak istiyorum ama olmuyor. Atlaya atlaya yarisina geldim ama ayni yerde sayiyor kitap. Sonunda dayanamayip biraktim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abi ilkokulda okumuştum serçe kuş cahit zarifoğlu bir kitap bu kadarmı acayip olur? O yaşta hiç bişey anlamamıştım. Şimdi okusam yine bişey anlamam gibime geliyo 😄

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Adını hatırlamıyorum. Okuma yazmayı sonradan öğrenmiş, köyünden 18 yaşına kadar hiç çıkmamış bir abinin otobiyografisiydi. Beyoğlu'nun arka sokaklarında hayatta kalmaya çalışırken yaşadıklarını anlatıyordu. Konu ilginçti ama anlatım dili çok başarısızdı, hiçbir editoryal düzenlemeden geçmemiş. Dayanamayıp atmıştım elimden.

0|0
    0|0
  • İlkokulda okunan, hatta üstünde "bunu okutmayan okul okul değil, aile aile değildir" gibi bir yazısı olan kitapti. Var mı hatırlayan?

0|0
    0|0
  • Okuduğum hiçbir kitap iğrenç değil.
    İğrenç olan kitapları okumam, o kitaplar da belli zaten. Dandik wattpad kitaplarından ve Sarah Jio gibi NY Times çok satanlarından uzak durun. Başka hiçbirinden iğrenmem ama bu ikisi beni iğrendiriyor hiçbir edebi değeri olmayan dandik dandik kitaplar.. Üzücü.

1|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek.

Tasavvuf kitaplarından nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Icinde kotu cocugun ve masum , iyi kizin oldugu tum kitaplar igrenc bence.

1|1
    0|0
  • Beni bogdu dogN cüceloglu savaşçı

0|0
    0|0
  • John green, alaskanın peşinde. Bukadar anlamsız ve içeriği yazımı uyumsuz olan bir kitap okumadım daha önce.

0|0
    0|0
  • Ben kitap ismi vermeyeceğim. Dönüp dolaşıp aynı şeyi anlatan sürekli aynı cümleleri tekrarlayan kitaplardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kader aşkı tadınca (S. G. Browne)
    hayatımda gördüğüm en saçma salak zottirik kitaptı. ıyk

0|0
    0|0
  • Robinson crusoe

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi şu an ama var bir kaç kitap.

0|0
    0|0
  • Jean Paul sartre nin bulantı kitabı. Bana hitap etmedi çok sıkmıştı yarım bırakmıştım.

0|0
    0|0
  • Anna Karenina

0|0
    0|0
  • İğrenç demeyelim de Masumiyet Müzesi'ni okurken sıkılıp yarım bırakmıştım. Ağır tasvirleri vardı.

0|0
    0|0
  • Osmancık Tarık Buğra

0|0
    0|0
    • Jean Paulun Varlık & Hiçlik Fenomenolojik Ontolojiside çok akademikti anlamakta güçlük çektiğimi söyleyebilirim

• kahraman tazeoğlu'nun bukre kitabı bayıktı baya

0|0
    0|0
  • En iğrenç dediğin kitap oysa kitap okuma maceran burda bitsin

0|0
    0|0
    • tavsiyeniz için teşekürler. ama bu tavsiyeyi dikkate alarak sevdiğim bişeyi sonlandırmak istemem. sadece bana sıkıcı gelen bir kitaptan bahsettim o kadar

• Çavdar Tarlasında Çocuklar iğrenç değil de anlam veremediğim bi' kitaptı 😂

0|0
    0|0
  • piruze sirf sona gelmek için ikiser ucer atladim sayfaları.

0|0
    0|0
  • Odysseia böyle yazılıyordu sanırım ve İlyada. Acayip sıkılmıştım

0|0
    0|0
  • Bir tane vardidida adını unuttum

0|0
    0|0
  • Caner yaman ın aşıktım hatırlamıyorum kitabını okurken bitsede kurtulsam diyerek okudum

0|0
    0|0
  • Od..

0|0
    0|0
  • Ye dua et sev

0|0
    0|0
  • Dostoyevski kumarbaz ve budala. Baydi resmen nesini begenirler su adamin anlamam artik tasvir okumaktan kusacaktim.

0|0
    0|0
    • senin sıkıldım dediğin kitap senin kendini olayın içinde hissetmen için yazılmış bir kitap kitaptan anlamadan..

• Umurumda sanki senin ne okudugun ya

• Hoş kal :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Kahraman Tazeoğlu - Aşkla Kal
    Arkadaşımda vardı. Son 3 sayfasını okudum. Son 3 sayfa bile midemi bulandırmaya yetti.

0|0
    0|0
  • balonla beş hafta
    jules vernen

0|0
    0|0
  • Dan Brown - Kayıp sembol adeta midem bulandı.

0|0
    0|0
  • Kriminal komplo diye bir kitap almistim seneler önce. kapağına bakarak aldığım son kitap oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...