Korku filmlerinde en nefret ettiğiniz şeyler nelerdir

ben en sexi kızların parçalanmasından nefret ederim, o an yönetmenin, senaristin sülalesini anıp kulaklarını çınlatırım

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Hani bir grup arkadas olur, biri kaybolur, disarisida karanlik olur, sonra bide demezlermi hadi hepimiz dagilalim herkes kendi arasin diye insan bukadar salakmi olur abi :D Gece gece yanliz giderlerya biryerere, ya da ses duyunca sesin oraya giderler, biraksana arkadasim al esyalarini git annende babanda arkadasinda kal resmen kendileri gebermek istiyor :D

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• korku filmlerinde fahişeler ilk ölür kızarım b u duruma çünkü daha görmek istediğim çok sahne vardı... :D tabi bunun yanı sıra filmin zifiri karanlıkta gecmesinden ve hiç bir bok görememkten ayrıca konsantre olmusken bir anda karsıma bir yaratığın ruhun cıkmasından da nefret ederim ok

1|1
    0|0
  • Korktukları halde meraktan böyle ses falan gelen yerlere gidiyorlar ya ondan nefret ediyorum :))

0|1
    0|0
  • hele de Scream filminde güzelim kızların parçalanması

0|1
    0|0
  • Türk korku filmlerinin cin,peri,karabasan temalı olmasına sinir olurum

0|0
    0|1
    • türklerin zayıf noktası bu bilmiosun sanırım:D

• maalesef ki öyle,bişey üretemiyolar

• yhaaa aynen bide cin felan gerçek ya 2-3 ay etkisinde kalmaktan da nefret ediyorum hal geldiler ha geliyorlar deyip diyorum ya yapmasınlar gerçekçi olmasınlar bu kadar

• ceset görünce kusanlardan nefret ediyorum çok gereksiz bir sahne :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• böyle kanla kesmeyle biçmeyle bni korkutucaklarını sanıyorlarya ondan nefret ediyorm we 1 gram korkmuyorm sadece iğreniyorm

0|1
    0|0
  • Esas oğlan kesin budur dediğim adam ilk başta ölüyo ya orda senaristi getirip götürüyorum.

1|0
    0|0
  • hepsinin fazla merak iyi değil temalı olması .

0|1
    0|0
  • zencinin hep ilk önce ölmesi klasiği.artık herkes biliyor ezberledi millet çok sıkıcı gayet.

0|1
    0|0
  • Seviştikten sonra , herkesin ölmesi

Cenabetlik sanırım

0|1
    0|0
  • korku fılmlerınden en nefret ettıgım sey korkmamak

0|0
    0|0
  • Kapı gıcırtısı

0|0
    0|0