Kapat

Justin Bieber Konseri'ne Gidenler/Gitmek İsteyenler Var mı?

Evet şu an Justin Bieber konseri var, 12-16 yaş arası kesimin hayran olduğu Justin'i izlemeye gidenler, gidemediğine üzülenler var mı? Açıkçası ben bazı şarkılarını severek dinliyorum ve holigan derecesinde tehlikeli hayranları olmasa konsere gitmek isterdim.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Justin amerikanin bir deneyi ve uygulamasidir. Amerikan emperyalizmi 16 15 yasindaki bir cocugu butun insanliga empoze edebilmistir. Artik amerika istedigi herseyi empoze edebildigini bu justin ornegi ile kanitlamistir. Bu simarik veledin trafigi yuzunden evine 2 saat gec giden bir insan olarak, giden ve buna ozenen insanlarimiza gercekten aciyorum

0|0
    0|0
    • One Direction diye bir grup daha var sanırım o da öyle. farkındaysanız şimdi hep teenager dönemindeki kişiler ünlü oluyor çünkü çocuklar için onlar daha ulaşılır.

• Dinlemedim şarkılarını ön yargılıyım pezemenge karşı :)

0|0
    0|0
  • itü mustafa inan kütüphanesindeyim yarın sınavım var ve bu totoşun konserini yapacak başka yer bulamadılar. bu arada itü'de beleş tepe var gitmek isteyen varsa gidip ordan izlesin tabi yer bulabilirseniz.

0|0
    0|0
  • Justin e koyim ks ye bisey olmasin. nedir bu biber hastaligi ya...

1|0
    0|0
    • Küçük kızlar seviyor işte napabiliriz ki

• justinin soy ismiyle dalga geçmeyin biraz insan olun rezil ettiniz musafirlere böyle mi hürmet gösterilir yazık insanlık ölmüş.

• git kiz uyu , portakal meyve falan götür babana.

• Bir da buna bakınız: youtube.com/watch?v=4SkQPKX-u9Q

0|0
    0|0
    • Ben de timberlake'i tercih ederim. ;)

• youtube.com/watch?v=mNHFDl8wgi4&list=SPF94BFADE99F96810

Bu da abimizin sahneye çıkışı.. Bieber'ın böyle bir konser performansı sergileyeceğini düşünmüyorum..

• allah size akıl fikir versin ya ulan şimdiki nesilin hem fiziği hemde kafası GDO lu :)

0|0
    0|0
  • justin'lerden Timberleke olanını tercih ederim...

Bkz: youtube.com/watch?v=3SQiMDKIFVQ

0|0
    0|0
  • nicki minajla olan şarkısı güzel bir tek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç şarkısını dinlemedim yorum yapamıyacağım ama önerebilirsin bir bakarım o kadar hayran olunası sesi varmıymış diye

Görünüşüne gelirsek babyface

Hoşuma gitmiyor

1|0
    0|0
    • Çok şarkısını dinlemedim zaten ama as long as you love me güzel bence.

• açıkcası o topluluğun arasına girmek istemezdim

0|0
    0|0
  • ben justinin peşinden koştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...