Sizce Neden Bedenimiz Var? Dışarıda Seyrettiklerimiz Düşüncelerimizin Renkli Hali mi?

Sizce Neden Bedenimiz Var? Dışarıda Seyrettiklerimiz Düşüncelerimizin Renkli Hali mi?
Sizce Tanrı düşüncelerimize ve ruhumuza neden bedn bahşetti? Kıyafetnameler doğru mu?

Güncellemeler:
Güncel

1|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• maddesel bir dünyaya gönderildiğimiz için uyum sağlayıp işlerimizi, sınavımızı verebilmemiz verilmiş araç gereç olarak düşünüyorum ben

1|0
    0|0
    • Peki neden farklıyız, mavi göz kahverengi göz gibi farklılıklar birer imtihanın cilvesi mi?

• kusura bakma çok çabuk cevap veremiyorum.. attığın resimlere katılıyorum. çok dindar bir insan değilim ama.. neyse :) senden çıkmak istiyorsan, aynada gördüğüne aldanma.. çok güzel bir sözmüş beğendim

• Önemli değil. Dindar değil de tanrıyı çözmeye çalışmak diyelim fıkıh beni de yoruyor biraz ☺️ Sevindim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel bir soru tebrik ediyorum da kıyafetname nedir onu çözemedim :D

1|0
    0|0
  • Bu dünya yalansa eğer
    her insan bir dünyaysa eğer
    o zaman yalanlara kılıf lazım gelmiş o yüzdendir herhal ama lakin öyledir sanırsam?%&+

1|0
    0|0
    • Evet her insan minimalize edilmiş birer dünyadır fakat neden bedenlere tabii tutulduk onu anlamıyorum Tanrının buna ihtiyacı yoktur ki düsüncelerimiz duygularımız soyut ise beden neyin somutlugu?

• kolay gelsin. ama bu soruların bir cevabı olmadığını ve kendince her bulduğun cevabın yanlış olabileceğini fakat yanlış bile olsa bir cevaba bağlanmadan hayatın idame ettirilmesinin güç olduğunu bir yere not et derim.

• Orası aşikar, hayat bir arayışın adıdır böyle de paradoksaldır:) tesekkür ederim

• Güzel bir soru dışarısı boşluktur yani hiçlik

1|0
    0|0
  • sadece düşünce imtihan için yeterli mi sence?

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Madem her insan her vucut bir dunya işte. O vucut o dünyanın şekil almış hali. Öbür dünyalardan farkın Beden olmazsa farkın eksik kalacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beden sadece et ve kemikten bir kaç şey oluşmuş birşey okadar.
    Bedenin var olma sebebi ruhlarin yeni bir hayata doğarak ve yeni bir bedende doğarak kendini geliştirip öldükten sonra başka bir boyuta yaşamayi hakkedebilecek kadar gelişmiş olmasi.
    Tanri yani yaratici güç evrenin kendisidir hepimiz evrenin bir parçasiyiz hepimiz o tanrinin bir parçasiyiz.
    Ruhumuz evrenin enerjiden var olmasi gibi ruhumuzda enerjiden var olmuştur ruhun çakralari yani enerji merkezleri vardir dünya gezegende canlidir ve ruha sahiptir onunda çakralari vardir.

7|3
    0|0
  • Bedenimiz bir firmanin sembolu gibi. Firmaya ait dusuncelerini sembol olusturmasa da o sembolu gordugunde firmayi hatirlar neyi savundugunu amacinin ne oldugunu hatirlarsin. Senin sordugun soruya yonelik cevap verirsem bedenin seni sembol ediyor. Fikirlerinin imzasini tasiyorsun bedeninle

0|0
    0|0
Yükleniyor...