Yüzüm soluk, fotoğraflarda kötü çıkıyorum neden?

yüzüm soluk duruyo diğer insanlara nazaran.Beyaz tenliyim ve fotoraflarda filan gözlerimde soluk duruyo herşeyim normal kan değerlerim vs.Ama ayndaki görüntüm normal.Fotoğraflarda neden kötü çıkıyorum tarif ettiğim gibi.Birde gözenekler için önerilerinizi bekliyorum lazer vs.?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Flaş patlatılınca hayalet gibi oluyor olabilirsiniz, normaldir...

Fotoğrafı çeken de amatörse üzgünüm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yapacağın şey fotoğraf çekinirken ışığı senin yüzüne gelmesini sağlamam.:Işık ne taraftaysa sen oraya bak.Fotoğraf çekinmeden önce yüzün soluksa 2 cimdik at yanaklarına.Gözlerin için de bir insanın gözlerini güzel çıkması için güzel bakması mutlu olması gerek.Sende bütün dert tasaları unut, çekinirken asabi üzgün durma mutlu ol.Birine kendini sevdirmeye çalışıyormuş gibi gözlerine o anlamı yükle.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf makinesinin ayarları düzgün mü ? :)

0|0
    0|0
    • şöyle diyim sana benim banyoda çektigim her foto benim orjinal halim ama onun harici olmuyo tutmuo yüzüm toplu çıkıo vs:)

• İyi bir fotoğrafçı ;) ayrıca sakal...

0|0
    0|0
  • ya evet normalde bende fotoğraf çekince çirkin çıkıyorum onun için hiç fotoraf fazla fotoğrafım yok vesikalık hariç

0|0
    0|0
  • sürme sür. biraz da pudra bi de ölü balık gibi bakma yeter :D

0|0
    0|0
  • kirli sakal kulan ve flaş açıkken poz verme:D

0|0
    0|0
    • yüzüm kilolu çıkıyo:) fotoğrafın açısından mıdır edir bilmiyorum:) yoksa ben kendi yüzümümü tanımıyorum:)fotograflarda hakikaten bi tuhaf çıkıyorum.arkadaşlarımda onaylıyo bunu yüz hatlarım dümdüz böyle yokmuş gibi:)

• yüzünü uzun göstercek türde bi sakal kullan ve gözlük tak çerçeveli.yüz hatlarını belirginleştirir bunlar.

Erkekler Ne Diyor 7

• Dostum bazıları fotojenik gerçekten yüz olarak. benim bi arkadasım var mesela hem yakısıklı hemde fotoğraflarda oldugundan dahada güzel cıkıyor.

bide şunu yapabilirsin aklıma gelmişken nikon makinelerde cekilmeyi dene gerçekten oldugun gibi direk cekiyor.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf makinesine asla gülmem ben mesela, o nedenle bütün fotoğraflarım kötüdür. Amaan bırakın foto, moto işlerini. Bir tane sünnet fotoğrafım var o yeter.

Kızlara onu gösteriyorum zaten... :D

0|0
    0|0
    • gözlerimle gülemeyince uyumsuz bi görüntü oluo:)

• Anlaşılan sende benim gibi fotojenik değilsin.

0|0
    0|0
  • bende kendi sesimi tanıyamıyorum kayıt ettiğimde bu ses benimmi diyorum,

bence kendin gibi ol ,lazer solaryum filan bunlar tehlikeli işler Allah muhafaza cilt kanseri tehlikesi var

0|0
    0|0
  • Genelde birçok insan poz veremedikleri için aynada ki görüntüsünü daha çok beğenir zamanla geçer ve kasılmamaya çalış

0|0
    0|0
    • suratım bi garip çıkyo kilolu gibi böyle gözlerimde kapalı:)

• kasılıyorsun işte gözleri falan kapatıyorsun gül umursama fotoğraf sonuçta ha bide değişik açılardan poz ver ondanda olabilir

• benm gibi fotojenik değildin demek ki...kanına da baktır bu arada,fotoğraf için değil ama sağlığın için...

0|0
    0|0
  • anemi olabilir doktora git bence

0|0
    0|0
    • diil:) son 1 yıl içinde 2-3 kere kan vermişmdir her seferinde baktırdım ona hemoglobin 16:)

Yükleniyor...