Bir erkeğin müzik tarzı size nasıl bir his verir?

Yani mesela rock dinliyor. Aklınızda onunla ilgili ne gibi özellikler belirir. Ne düşünürsünüz yani? Örneğin ben rap dinliyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• açıkca söylüm bence rap dinleyen erkek hala olgunlaşmamış olan erkektr benim sevgilim 20 yaşnda hala arsız bela blmem ne falan dnlior bunlar bna ergen şarkıları gibi gelior ama eğerki bu t

türkü dinliorsa bunun damardan biri olduğunu adam gibi biri olduğunu anlarm sonra slow dnlerse tam bir aşk adamı derm ve hatta şarkıdan bilgili olup olmadını dahi anlarm mesela ahmet aslanı dnliorsa bunn siyaseti iyi derm yabancı dnliorsa kültürlü derm benm düşüncem

1|0
    0|0
    • arsız bela bir rapçi değil. Bir salak lütfen rap kültürünü tanımadan birçok dinlediğinize rap demeyin

• onlarda değil.

• bence rock dinleyen erkek ilgi cekmeye calısan üni bebesi,

rap dinleyende lise zekası tasıyan erkekdir.

olgunlaşmış erkek daha oturaklı anlamlı sarkılar dinler, orn t.halk muzıgı, karadeniz turkuleri gibi. popda olabılır tabı dım tıs dım tıs modu fazla olmaksızın. şahsen hoptiriklerden hoslanmam :)

0|0
    0|0
  • Yani rock dinleyen biri agresif olur çünkü genelde rock-metal tarzı müzik dinleyenler öyle oluyoo ama slow müzik dinleyen insan daha romantik daha içten daha duyarlı oluyo.. rap inde içinde ayrı türleri var tabii meselaa normal rap var arabesk rap var onun da insanlarda etkisi farklı tabii o yüzdenn insan kişiliğine göre mğzik tarzı bulup onları dinlemeli.. :)

0|0
    0|0
    • arabesk rap diye birşey yoktur. 2-3 dangalağın uydurmasıdır o.

• Nerden vardın bu kanıya?

• Bir anlamı yok. Rap kültürünün kökeninde bir kere buna yer yok. Örneğin battle rap türü. Bu rap in kökeninde var. Arabesk rap rap? ne saçmadır arkadaş yok sevdiğim falan filan çok saçma. Al ilahinin altyapısı üstüne söyle oldu bitti. Hayki ninde dediği gibi ülkemizde yetenek olmuş jilet yutmak... Akıl fıkarası bir çoğu

Erkekler Ne Diyor 2

• rap dinleyen bir kızla çıkmam rock dinliyorsa tadından yenmez :D arabesk türkü dinliyorsa uzak dururum işim olmaz müzik kişilik olarak çok şeyi ortaya koyuyor dünya görüşünden tut aile yapısı yetişme tarzı vs hepsi içinde ben öyle görüyorum.kızlar fikirlerini söylesin sen daha çok onlara sormuşsun sanırım :D

0|0
    0|0
    • Aslında bakarsan pek umrumda değil sadece merak ettiğimden sordum onlara da... Bilirsin şimdikiler yok şöyle olsun yok böyle olsun diyen emo tipler... Bir çoğu yani hepsi öyle değil ;)

• link Dev Genclik Ahmet Kaya dinliyor.

0|0
    0|0
    • Herkesin bir müzik zevki vardır.

• bir tane olduguna inanmiyorum , metal dinleyen adami bile türk sanat müzigi arabeks müzik dinlerken görmüslügüm cokdur.

• bir den kastım '1' tane değil yani. Kimse rutin olamaz.

Yükleniyor...