Terazi burcu hakkındaki düşünceleriniz?

Terazi burçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İs konusunda aşırı ciddiyim hatayı kaldiramiyorum, günlük hayatta genelde iyimserimdir cok az kişi benden nefret eder onlar da eski hatunlar

0|0
    0|0
  • Ben de terazi burcuyum duygusallık çok fazla hüzünlü bir şey izlersem ya da görürsem ağlama ihtimalim oldukça fazla arkadaşlarim dalga bile geçiyorlar bu özelliğimle.

1|0
    0|0
  • İyilerdir.

0|0
    0|0
  • Teraziler genelde aşk admaı romantik falan diye biliyorum. Ama kararsızlarda tutucular. Her kız elinde tutamaz teraziyi

0|0
    0|0
  • Terazi gantar herseyi dartar

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sanata ve estetiğe düşkünlerdir. Aşırı alıngan ve duygusal, araştırmacı gazeteci ruhludurlar. Tam kişiliklerini herkesin yanında göstermezler, kendilerini rahat hissettikleri ortamlarda coşarlar. Aşırı derecede kararsız, başkalarının söylemlerinden çabuk etkilenen, hafif dengesiz insanlardır. Aynı Zamanda aşırı sadıktırlar, tam bir sevgi kelebekleridir. Aynı derecede ilgi görmeyi beklerler.
    Ama yanlarında asla sıkılmazsınız terazilerin, onunla beraber yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Burcum diye söylemiyorum çok iyiyimdir :D Valla canım kararsızlıklarıyla ünlü bir burç görüşleri her yöne kayabilir değişebilir bir gün sevdiğini yarın sevmeyebilir hatta nefret edebilir. Titiz değillerdir ama pislikten de ölmezler. İçinden gelmediği sürece hiçbir şey yapmaz. Çok sıcakkanlıdırlar bu yüzden yanlış anlaşılabilirler. İyi bir arkadaştır heyecanlı bir kişiliğe sahiptir.

1|0
    0|0
  • dengesiz kararsız ama tatlı cana yakın sıcacık aşka aşık aşk insanı zevkli duygusal etkileyici adaletli :)

0|0
    0|0
  • Kararsızdır
    Dikkat çekicidir
    Kendi kafasındakini o istemedenndeğiştiremezsin
    Sevilmek ister

0|0
    0|0
  • Görseli guzelliği estetiği sever esprili wglenceli anid n değişebilwn ruh hali kırılgan duygusal

0|0
    0|0
  • canım bir burç dengesiz tutarsız kararsız

0|0
    0|0
  • Başaklarla hiç anlaşamadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sanatçı ruhlu insanlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...