Merhaba arkadaşlar önerilerinizi merak ediyorum

Aranızda insan kaynakları ve yönetimi okuyan ya da okumuş olan var mı?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Şirketler hem masraftan kısmak hem de işi uzmanlarına bırakmak için daha fazla Danışman firmalarla çalışıyor..

Tabi ki kendi firmasında bu bölümü bulunduran köklü firmalar da ön eleme için danışman firmaları kullanıyor..

İşsiz kalınacak bir sektör değil..Sadece şu var. İlanlarda yeni mezun tecrübesiz veya tecrübeli eleman çok aranıyor.

Ben ikinci üniversite olarak iki sene önlisans İnsan Kaynakları Yönetimi okuyorum aof'de..Bir kursa gitmek yerine okulu tercih ettim açık da olsa bir diplomam olacak..

Çok hevesle başladım.Bakalım yaş itibariyle meslek değiştirmem zor olabilir:)

İki senelik aof için ders listesi var bende..Yardımcı olmaya çalışırım.Daha ikinci dönemimdeyim D:

0|0
    0|0
  • Ben Çalışma Ekonomisi Ve Endüstriyel İlişkileri okuyorum.Aynı zamanda özel bir şirkette İnsan Kaynaklarında çalışıyorum buyrun

0|0
    0|1
    • Calisma durumunuz nasil? Zor mu? Maasiniz ne kadar?

• Maaşa göre iş seçimi yapmanızı tavsiye etmiyorum severek başladığınız bir işte başarı ve bununla beraber maddiyatınızıda geliştirmiş olursunuz zaten .İnsan Kaynakları günden güne gelişen bir sektör ve gündemden de düşmeyecek bir meslek sebebi ise kaynağının insan olması..İnsan İlişkileriniz iyi ise tıpkı diğer meslekler gibi İK alanında da başarılı olursunuz .İyi maaşlarda alabilirsiniz ama ben size bu konuda bilgi vermeyeceğim .

• Ben bu isi sevdigim icin yapmak istiyorum zaten, ama maasta onemli tabi gecinmek icin. Peki siz bilirsiniz :)

Yükleniyor...