Yazar Olmayı Düşünüyorum?

Yazar olmayı düşünüyordum da sizce yazacağım romanlarda neler olmalı tavsiyeleriniz nedir

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Roman yazmak tavsiyelerle olucak bir sey degil bence. Bir cok degerli yazar var. Onlarin romanlarindan ilham alarak kendine bir duzen oturt. O yonde yaz surekli gelistir kendini. Cunku gunumuzde her isteyen kitap cikariyor muhim olan icerigi , anlatilmak istenenin nasil anlatildigi..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Deli dolu aşk kitapları daha çok iş görüyo yazacaksan ondan yaz ya da dram kitabı

0|1
    0|0
  • Böyle yazar olunmaz kardes

0|1
    0|0
  • Bizim dediğimizi yazma iyisi mi devrim yap sen. Yapabilirsen yap

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yerinde betimlemeler, sağlam olay örgüleri, akılda kalıcı kişinin kendini onun yerine koyabileceği karakterler, gerektiği zaman çarpıcı bir son başlıca tavsiyelerim.

0|1
    0|0
  • Buna denemelerle başlamanı tavsiye ederim. Birçok kişinin fikrini almakta önemli tabi. Genelde yazarlar hayak hikayelerini yazarlar ilk romanlarında ama sana tavsiyem kendine özgü olman.

0|1
    0|0
  • Bu soruyu sormaman lazımdı lakin oldu artık.

Yazar olman için önce yazarları araştır ( Hakikaten Yazar ) Bulacağın en yegane sonuç.

Yaşadıklarını yazdıklarıdır. Diyeceksin bana harry potter vb. roman yazmış hanfendinin biri, nasıl yaşayabilir öyle büyü vb gibi olayları.
    Yaşadığı hayatı şekillendirir , kendini cadı yapar, çevresindeki hangi klasmana uyuyorsa ona göre şekillendirir.

Diyeceğim o ki yaşadığı yaz. Şekillendirmek , benzetmek , abartmak vb. herşey sana kalmış.

0|1
    0|0
  • Hayırlısı

0|1
    0|0
  • Özgün olmalı..

0|1
    0|0
Yükleniyor...