Justin Bieber konserini hangi siteden izlerim?

canlı olarak izleyebileceğim herhangi bir site ya da tv kanalı var mı bildiğiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• SmartTürk Web Tv diye arat programı bul kur izle.. Özel kanallarda smart hd ye yayınlanacak diye biliyorum yayın akışına bakarsın :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bu kadar insan içinde mantıklı bir cevap veren oldu çok şükür

• hayır gelip burda hayranım vs birşey demedim( ki zaten değilim) hemen bir tepki neyin davası bu anlayamıyorum basit bir soruyu bile gizli sormama sebep oluyor harika

• :) bu bizim halkımızın leb demeden leblebiyi anlarım ben merakına dayınıyor :) snle alakalı bir durum değil yani :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Redtubeden canlı yayın adadasdasd

0|3
    1|0
  • samanyolu tv de efeksiz yayınlanacakmış :)

2|0
    1|0
  • hee var esra erol baslamıstır atv nin sayfasından ac izle :)

0|0
    0|0
  • Evimin dibinde osla gitmem gibime geliyr o konsere

0|0
    0|0
  • Allah nasıl Biliyorsa oyle yapsın .. Bir tek Bizim Ülkede Oldugun abartma var ..

Neymiş genç kızların Sevgilisymiş ..

Ya siz boyle abartıkça Adamların G*tü Kalklıyor .. Bir sey sanıyolar ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bilmem ki tv de yayınlanır mı ki öyle konser tipi şeyler bu zaman kadar anlık yayınlayana rastlamadım

0|0
    0|0
  • al işte bir ergen daha:D D

0|0
    0|0
    • Sen oyle diyorsan oyledir canim en azindan 'ergen' gibi kelimeler kullanmadigim icin ne kadar huzurluyum bilemezsin ama sanirim sen liseyi bile bitirmis degilsin

• Iyi de ben isinde gucunde bir kadinim donemle bir alakasi yok konserde coluk cocuk cok diye gitmedim evimden nasil izleyecegimi sordum sen de dahil sitedekiler beni ilkokul cocugu mu sandi nedir bir ergen muhabbetidir gidiyor

• :)k.bakama ablacım ya ergen istila etti ya konsere onlardan sandım:)

• Maç linkini istediğim zamanları getirdin aklıma.

0|0
    0|0
    • hadi ya bravo sana benim kadar ergenkezbantürkkızı olmadığın için

Yükleniyor...