Dünümü, bugünümü, geleceğimi çaldın..Bak yine de kızamıyorum..Canın sağolsun... mu?

Dünümü, bugünümü, gelecegimi çaldın..Bak yine de kızamıyorum..Canın sagolsun... mu?

Bunu diyebilir misiniz?...

Gülşen der tabi onun türünden yok! ama biz der miyiz?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Canın sagolsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaş bn bu saatten sonra gereken levele ulaştım.Bırak beneden çalmayı hayatım hakkında yorum bile yapmasn kimse.Ne geldiyse zaten başımıza dış müdahalelerden geldi.Ama sonuçta kafanı yastığa koyduğunda yalnızsın.Soğuk bir havada gece işten çıkıp eve giderken gene yalnızsın.Öldüğün zaman son nefes ağızdan çıkarken gene yalnızsın.Hepimiz terkedildik yalnızız.

0|0
    0|0
  • Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma, benden selam söyleyin bütün aşklarıma.

Onu diyemem bunu derim :)

1|0
    0|0
  • Benim canım sağolsun onu boşver.

0|0
    0|0
  • Ben bir hayır dedi o an hersey bitti ne bir öfke ne br kızgınlık canı sagolsun inşallah mutlu olur benden uzak allaha yakın inşallah hiç birzaman yüzünden gülücük eksik olmaz

0|0
    0|0
  • çalmak gibi bi faaliyette bulunamaz da, dramatize edersek böyle canı sağolsun deriz. en azından anı yaşamışız...;)

0|0
    0|0
  • dürüst olmak gerekirse demem.hatta ne kadar acı çektiysem o da o kadar çekmeli.hakkımı helal etmem o bütün iyi duyguları alarak kendi hakkını kullanmış madem.benim hakkım mahşer de.

0|0
    0|0
  • taş yok mu taş

1|0
    0|0
  • aynen canın saolsun...

0|0
    0|0
  • içimden kızar sonra da cnı sagolsun derim diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır demem.Gülşene para ver istediğini der

0|0
    0|0
  • bunu diyebilen çok az insan vardır

0|0
    0|0
  • canın sağolsun demem asla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• evet canı sağolsuuunnnn

helal olsun tüm hakkım

0|0
    0|0
  • kızarım ama canı sağolsun yinede bana çok şey öğretti derdim :)

0|0
    0|0
  • unutmak için dedim...

bir insanı unutmak istiyorsak önce onu af etmeliymişiz..buna inandırdım kendimi...canın sağolsun ..yolun açık olsun dedim ama ne kadar kalpten oldu bende bilmiyorum ...

0|0
    0|0
  • canı sağolsun. hatta hayatta başarılar diliyorum link hatta link lay lay lom galiba.. :D

0|0
    0|0
  • yok ya ciddi olmak gerekirse diyemem ben, icimde sinirden her türlü bela okurdum kesin :S

0|0
    0|0
  • Ve olgunluk her şeye rağmen arkasından kötü birşey konuşturtmayıp CANI SAĞOLSUN diyebilmektir.

0|1
    0|0
  • eywallah

0|0
    0|0
  • hayatta demem:) onun canına... :)))

0|0
    0|0
  • dün tamam bugunde tamam ama yarınımı calıcak adama canın sağolsun demem

0|0
    0|0
  • Dedim bir zamanlar da o cana tak etti artk !

0|0
    0|0
  • gerçekçi olmak gerekirse demem :))

0|0
    0|0
  • kimseye kızmam. bana ne yaptı ne ettiyse ben izin verdiğimden yapmıştır. beddua etmem ben. tabi ki "canın sağolsun".

0|0
    0|0
Yükleniyor...