Sinemaseverler kendini gösterebilir mi?

Sırasıyla şu soruları cevaplayabilir misiniz?

En iyi leonardo dicaprio filmi?
En iyi tom hanks filmi?
En iyi shahrukh khan filmi?
En iyi roberto benigni filmi?
En iyi mel gibson filmi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğim yerden sormuşsunuz.

En iyi Di Caprio filmi The Revenant. Oscar'ı fazlasıyla hak etti. Birinci sınıf bir oyunculuktu. Film de çok iyiydi. Django Unchained'de ki performansı da harikaydı.

Tom Hanks çok büyük bir oyuncu. Burada seçim yapmak o kadar zor ki. Hangi birini sayalım. The Green Mile ve Forest Gump arasında kalırım diyorum ama sonra Cast Away var ki oyunculuğu olağanüstüydü. Bu sene sonunda gelecek olan Sully benim dört gözle beklediğim bir film. Hikayeyi çok seviyorum. En doğru adama en doğru rol verilmiş. Saving Private Ryan ve Philadelphia hep birinci sınıf oyunculuklar.

Shah Rukh Khan, Hİnt sinemasından hoşlanmıyorum. İlla seçmem gerekirse My name is Khan.

Roberto Benigni için çok açık bir şekilde Life Is Beautiful.

Mel Gibson enteresan. Asla bir Tom Hanks değil ama filmleri hep eğlenceli. We Were Soldiers güzeldi. Lethal Weapon serisi dikkat çeker ama akılda kalan yegane film Braveheart'tır.

Bu şarkı prensesini bulan, prenses olduğunu hissedenler için ;

https://www.youtube.com/watch?v=fk8323r577w

0|0
    0|0
    • Bence bir tek my name is khanı izlediğin için onu söylemişsin. 😄

• @missdixon
      7. Sanatı çok seviyorum. Vakit buldukçada internette sinema hakkında yazılar yazıyorum. Burada da 10'dan fazla film tanıtımı yaptığım Bence'm var ama Hint sinemasından hiç haz etmiyorum. Bunu sizin yaşınızdan çok daha gençken fark ettim.

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...