Bilincaltinin gücüne inanir misiniz?

Bir kitap okuyorum adı "Bilincaltinin gucu", Joseph murphy adli bir yazara ait. Yarisindayim henuz ama cok etkileniyorum okuduklarimdan. Ana fikir sunun gibi diyebilirim "Bilincaltimiza neyi yerlestirir ve onun olacagina tam anlamiyla inanirsak , o seyi yasariz mutlaka", kitapta gercekten cok etkileyici gercek hayattan ornekler de var, Ben cok etkilendim ve inandim yazanlara, siz ne dusunuyosunuz, bir seye gercekten tum benligimizle inandigimizda gercek olacagina inanir misiniz?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçaltı beyindeki yoğunlaşmış düşüncenin adıdır. Bilinçaltına 3 şekilde ulaşabilirisn komut verebilirisn. Derin trans meditasyon beyni alt dalga boylarına alfa en çok bilinen düzey çekersen, herhangi bir düşünceye duygusal bir anlam yüklersen, ve bişeye niyet edersen. Bunlar bilinçaltına verilen komuttur peki bilinçaltı bunu ne yapar. Bu düşüncenin enerjisini gerek beyninde gerek metafizk bedende yani aurada enerji bedende taşır bu enerjiyi. Bu enerji yüklenilen neyse bu sefere sistem bunu sana çeker yani neyle uğraşıyorsan osun sen gibi cümleler bundan dolaydıır. Yaptığın uğraştığın düşündüklerin etrafındakilerin yani hayatın olur. Öncelikle şunu bilmen gerekir bilinçaltını sen kodlamaya çalışmadan önce 18-20 senedir gerek çevre gerek astrolojik tesirler gerek anne babadan genetik sarmalla kodlu yani zaten şu an beynin kodlu belli değer yargıları var. Bilinçaltının kabul ettiği bazı olumlu olumsuz şeyler var. Şimdi yapman gereken sistemi öğrenip olumsz değer yargılarını yok edip daha düzgün bir bilinçle yaşamak. Öncelikle beyninde önceden yerleşmiş olumsuz kayıtları eft yöntemi ile çözmeni öneririm tesiridir ve duygusal blokaj bırkmaz. Bu olumsuzlukların ardından aynı sıcak çaydanlığa değmemek gerektiğini öğrendiğin gibi. Hayatının olumsuz yanlarını beynine kodlamak yerine artık bilinçli bir şekilde kendini pozitife olumlu düşüncelere odaklamak. Tabi burda bilinçaltın devrede olduğu için yani sen bir olumlu çalışma yapıp sıkıldım veya istemiyorum yapmak gibi cümleler kurabilirsin bunun sebebi şudur sen önceki olumsuz bişeyi silmeden ancak trans halinde olumlu bişeyi en iyi şekilde yerleştirisin. Yani köpek korkusu olan bir beyinde köpekten korkma denildiğinde ne akdar saçma ise buda öyle önce onu silersin beli yöntemler ile bilinçalndaki blokajı atarsın sonra olumlusunu yerleştirirsin. Yani bilinçaltı gücü vardır. Bu insan halife gücüdür işte. anormal bişey değil. Bu sistemi çözüp gerekeni yapman hayatına çok şey katacaktır eminim

3|1
    0|0
    • Cok cok tesekkur ederim , o kadar faydali oldu ki yazdiklarin , bununla ugrasmaya devam edicem mutlaka, peki mesela bir ornek vermk istiyorum, atiyorum sevgilimiz bizi terketti biz geri donmesini istiyoruz bilincimiz bize geri gelmez bitti vs diyo ams bilinc altimiza surekli hayir pisman olacak ve geri donecek diyoruz ve tum benligmzle ikna oluyoruz buna bilinc altimizi bu mesajla dolduruyorz, bilinc altimizn gucu o kisiyi pisman edip bize getirebilir mi? Yani biz buna inandik diye bilinc altmizi bununla doldurdk diye baska bir kisi ustunde etkisi olup onun donmesni vs saglayabilir mi? Yoksa sadece kendi uzermzde kendimizle ilgili seylrde mi etki gosterir?

• Mesajlarinin cogunu sonradan gorebildim haklisin soyeldiklerinde , peki oyleyse tesekur ederim ilgilendigin icin :)

• Hele şükür anladın yahu bırak boş beleş insanları geleceğini güzelleştirmeye bak

Erkekler Ne Diyor 12

• İlerisi zaten parapsikoloji.

0|0
    0|0
    • Parapsikoloji nedir biraz bilgi verebilir misin?

• İnanırım

0|0
    0|0
  • Bülent Uran'ın kitaplarını da mutlaka tavsiye ederim. Çok seveceksin.

0|0
    0|0
  • bilinç altı olayına inanıyorum psikologum sayesınde

0|0
    0|0
    • Psikologunun da onayladigi bisey yani? Bir uzmanin da onaylamis olmasi daha ikna edici oldu gercekten

• İnanmam

0|0
    0|0
  • inaniıyorumm uygulamada yapıyorumm oluyoda

0|0
    0|0
    • Gercekten mi? birkac ornek verebilir misin mesela bende cok inaniyorum kitap sayesinde cok etkilendm hayattan ornek duymayi cok isterim

• inanırım

0|0
    0|0
  • Şahsen İnanırım Kitap Okuman Gizel

0|0
    0|0
    • Evet seviyorum kitap okumayi daha cok boyle kisisel gelisim tarzi kitaplari seviyorum kitap onerin varsa alabilirim :)

• John Steinbcek Fareler Ve İnsanlar

• Evet

0|0
    0|0
  • Bilinçaltının gücü var ama gerçek hayata yansıyabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/pPMN00.jpg
    İşte bu resim bilinç altımı titti

0|0
    0|0
  • mantıklı seylere iinanırsan evet . kolu olmayan birine kol çıkartamazsın dusunce gucunle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• E zaten atalarimiz yillar once demis inanmak basarmanin yarisidir diye

0|1
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • Evet, Murphy kuralları denen bir olay da var zaten. Ben inanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikleeee dogru evrene mesj diyorum ben ona

0|0
    0|0
    • Peki hic tecruben oldu mu bununla ilgili, yani bunu yaptim ve gercek oldu diyebilecegin biseyler yasadin mi?

• Smdi ben bise istedigim zaman onun oldugunu kabul ediyorum varmis gbi seviniyorum ve oluyor.

• Bilinç altına gerek yok üstünde hangi fikirler varsa onlar yaşanıyor zaten

0|0
    0|0
  • İnanıyorum evet ama henüz öyle bir olay yaşamadım, umarım yaşarım. O kitabı okuyacağım mutlaka :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle tavsiye ederim canim :)

• Tabiki. Çünkü gerçek

0|0
    0|0
  • Kesinliklee. Beyin gucu harika bisi

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0