Sevdiğiniz erkek tiplerinin, dinlediğiniz müzik tipleriyle ne kadar alakası var?

Ne tarz müzik dinliyorsunuz ve ne tarz erkeklerden hoşlanıyorsunuz? Ayrıntılı açıklamalarınızı bekliyorum..

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Cok alakası var. Klasik muzik dinleyen biri rockçı biriyle olabilir mi? Zor ama imkansız değil

0|1
    0|0
    • gerçek rock kültürünü kendine empoze etmişse olur. çünkü rock kültürünü seven klasik müziğide sever.

• Rock dinliyorum ama klasik de dinliyorum anlamadım şu an

• @Edebiyat-Aşığı olay cok farkli anlasildi :D neyse konusup daha fazla batmiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Justin Bieber dinliyor bunların sevdiği tipler
    Önemli olan Müslüm dinlemek -,-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Klasik dinliyorum ve esmerlerden hoşlanıyorum da nereye varacak bu anlamadım😅

0|2
    0|0
  • Kulağıma her türlü hos gelen müziği dinler sportif erkeklerden hoslanirim

0|1
    0|0
  • Seveceğim insanı sevmem için müzik zevklerimiz de benzer olmalı arabesk rap ya da pop dinleyecek değil kalite farkı buradan geliyor çünkü

0|1
    0|0
  • Arabesk rap, pop dinleyen biri benim tarzım değil

0|1
    0|0
  • Rap müzik dinlerim ve zeki kişilerden hoşlanırım. Alakası var bence dinlediğim müzik türüyle.

0|1
    0|0
  • Çoğunlukla olur her insanın dinlediği müzik tipi kendi tipiyle alakalıdır yani.

0|0
    0|0
  • İlgisi var... uçuk kaçık tipleri seviyorum 😂

0|0
    0|0
  • Yani tarz olarak değişiyor. Sevdiğim erkek tipleri de değişiyor. Yani mesela uzun boylu ve kaslı bir erkek varken tam tersi kısa boylu bir erkek beni çok tahrik edebiliyor bazen.

0|0
    0|0
  • Hiç alakası yok diyebilirim 😂

0|0
    0|0
  • Sadece bir erkekten hoşlanıyorum oda türkü dinliyor genelde

0|0
    0|0
  • rap
    arabesk
    ve slow

0|0