Kurtuluş günü 2 Yeni Tehdit filmini türkçe dublajlı ve tek parça olarak nasıl indirebilirim?

Kurtuluş günü 2 Yeni Tehdit  filmini türkçe dublajlı ve tek parça olarak nasıl indirebilirim?

2|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Baktım biraz, Türkçe dublajlı olarak buldum filmi, indirme işi çok kolay, ya ögeyi incele diyerek indirebilirsin ya da buna bile gerek kalmadan yapılan programsız indirme yöntemleri var ama sorun şu ki, bu filmin videosu 100 den fazla küçük parçacıktan oluşuyor o yüzden indirmek imkansız.
    Filmleri indiremesinler diye son zamanlarda hep bunu yapıyorlar, film içeriği yüzlerce küçük dosyadan oluşuyor :(

2|0
    0|0
    • Aynen ya, bir yıgın dosya çıkıyor küçük küçük :(

• indiremesinler diye, bilerek öyle yapıyorlar

En İyi Kız Görüşü

• İndiremezsin çünkü indirilememesi için videonun içerik dosyalarıyla oynuyorlar, ne yaparsan yap indirilmiyor, ancak ekran videosuyla olabilir ama ondada görüntü kalitesi aşırı düşük oluyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok zor

0|0
    0|0
  • link var bende yaz mesaj atım link

0|0
    0|0
    • Buradan at

• yoo yasak falan değil, ben defalarca kez film linki paylaştım hiçbiri kaldırılmadı

• üylğimi vercem sıkıntı aman boşver sende bana ne muamelsi yapıon bir git işine ya bende salak gibi yardm edyrm

• torrentle

0|0
    0|0
    • torrent kullanmıyorum ayrıca torrentte türkçe dublajlı yok

• Hayır yok, bir arkadaşım baktı

• byee

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevaplara bakmaya geldim, bende indirmek istiyorum o filmi :)

1|0
    0|0
  • İndiremezsin öyle ancak Torrent 'den oda 4 ay sonra falan.. ya da git DVD 'sini al çıkınca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...