Robert De Niro mu Al Pacino mu?

Film izlemeyi sevenler bilirler bu iki duayen film dünyasının zat-ı muhteremleridir . Bu karşılaşmayı yapmakta bir hayli zordur bir yanda mimik ustası Niro bir yanda karizma abidesi Pacino , peki sizin için hangisi bir adım öndedir ? Yok ben bu karşılaştırmayı yapamayacağım diyenler Marlon Brando diyebilirler .

• Robert de Niro
    37% (16)31% (8)35% (24)Oy Ver
  • Al Pacino
    33% (14)54% (14)41% (28)Oy Ver
  • Marlon Brando
    30% (13)15% (4)24% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de büyük oyuncu,

aklıma, birlikte oynadıkları 1995 yapımı

Büyük hesaplaşma filmi geldi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Niro tabiki ama Pacino'nun yeri bambaşkadır

1|0
    0|0
  • Al Pacino severim filmleri daha iyidir bana göre

0|0
    0|0
  • De Niro

1|0
    0|0
  • Al Pacino,mafya filmlerinin vazgeçilmezi benim için.

Scarface,Donnie Brasco vs..

1|0
    0|0
  • Al Pacino

1|0
    0|0
  • Al Pacino

1|0
    0|0
  • link

sırları buymuş meğersem.

0|0
    0|0
  • al Pacino

0|0
    0|0
  • B: Al Pacino

0|0
    0|0
  • Marlon Brando

0|0
    0|0
  • naylon branda

0|0
    3|2
  • Robert De Niro bana gore. Her rolun ustesinden geliyor.

0|0
    0|0
    • haklısın , pacino genelde mafya ve kötü adam filmlerinin adamı ama robert öyle diil .

• Marlon Brando

0|0
    0|0
  • A: Robert De Niro

0|0
    0|0
  • Abicim Nerde Donnie Yen Nerde Jack Wu Nerde Jason Statham [ Tabi Zevk Meselesi ]

0|0
    0|1
    • 10 yıllık film izleyicisiyim söylediğin isimleri yeni senden duyuyorum , gerçi zevk meselesi kesinlikle birşey dediğim yok ama sen söylediğin isimlerle benim söylediklerimi bir karşılaştır istersen 70 yaşındaki adamlardan bahsediyorum ben buna ömrünü vermiş adamlardan .

• ahahha jason denen herifi izlemedim diye düştüğüm hallere bak , söylediğin adamın filmleri 3. dünya kanallarında dönüyor millette aa bak bu adam aksiyoncu yavvv tetikçi falan diyor ... Peki sen Steven Mcquuen , Yul brynner , jack nicholson ya da kirk douglas'ı duydun mu ? sana daha onlarca aktör sayarım ama jason statham a dünyanın aktörü diyen adamlada bu zatlar hakkında da tartışma yapmak istemiyorum , aman neyse zevkler tartışılmaz neticede saygı meselesi bu .

• Tebessümle Okudum :) İsim Saymak Marifet Degil Bende sana Birsürü isim Yazabilirim Zevk Meselesi Oldugu İçin Ben sadece Aklıma İlk Gelen 3 İsmi Söyledim Bunlar Benim En SEvdigim Oyuncular Donnie Yen Aralarinda En iyisi Yorum için teşekkürr ederm.

• Robert de Niro

0|0
    0|0
  • cüneyt arkın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Robert De Niro

Baba iki de yanılmıyorsam :) Marlon Brando nun gençliğini, Alpaçino nun babasını canlandırmıştır..

kısa ama muhteşem bir performanstı :)

1|0
    0|0
  • a didim.

0|0
    0|0
  • De Niro tabiiii

1|0
    0|0
  • B: Al Pacino

0|0
    0|0
  • Aktörler ikiye ayrılır De Niro ve diğerleri.

1|0
    0|0
  • Al Pacino : Al Pacino

0|0
    0|0
  • Belmondo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...