Çesme nasil bir yer?

Isvicreye olan tatil planimi Çesme olarak deistirmek istiyorum. Reklamlarda gordum guzel biryer beni cekti. Izmirli arkadaslar sizce?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vay be isviçreye Karar ver Çeşmeye Git. İzmir İçin hava Attım Çeşmeye zor yetiştim desene Sen şuna 😂

0|0
    0|0
    • Yoo hayir halen dusunuyorum Zurich mi Cesme mi diye kararimi deistirmeme sebep dun gordugum bir reklam oldu

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalovaya gel.

1|0
    0|0
  • Boyle suyun aktigi
    Eskiden insanlatin su doldurdugu cesmebasi muhabbeti yaptigi
    Ferdi tayfurun cesmenin basina bir guzel inmis diye sarki yazdigi
    Hayvanlatin sulandigi
    Manilerin dizildigi bir yer dir cesme.

0|1
    0|0
  • İsviçre'den Çeşme mi? Attan inip Eşeğe biniyorsunuz:) Çeşme tabii ki harika bir yer adı yeter

0|0
    0|0
    • Bide sey sorucam cok fazla turist var mı asilan olurmu birazda slit biyer olsun mal mal bakmasinlar vs sence?

• Gözde bir otele giderseniz iyi olur. Gözdeden kastım pahalı yani eğer ekonomik olarak sorun yoksa.3 yıldızlı bir otel olursa sıkntı olur ipini koparan orda. Bizim Türk erkeğinin amacı tatilden ziyade kadın kızdır. Gece hayatı özellikle

• Anladim tesekkurler

• Çok güzel fazla iyi

0|0
    0|0
  • izmirin en güzel yeri değil.

0|0
    0|0
    • Hic gitmedim izmire tatil icin reklamlari cok cekici geldi

• isviçreye izmiri tercih ediceksin demek bilemiyorum altan. reklama kanka turizm krizi yüzünden bin takla atıyorlar

• çeşmeli bir yer

0|0
    0|0
  • Çeşme herzaman gidebilirsin :) diğerini değerlendir bence bu sene ben çeşmeye gidevem :):):)

0|0
    0|0
  • Gittiğim yerde suyu çok soğuktu

0|0
    0|0
  • ızmırde tatıl ıstıyorsan focaya gıdıceksın çeşmenın adı kalmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye bu sıralar tehlikeli. Gelme.

0|0
    0|0