Balıkesirliler nasıl gezmeliyim?

Gezilek yerler nerelerdir
Nerelerde yemek yenir
nerden ne satın alınır
nerede denize girilir
kamp alanı var mıdır

Balıkesirde şunu yapmadan dönmeyin dediğiniz bir şey var mı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ooo balıkesir dedin, hoşgeldin :D Gezilecek yerler genel olarak sahil kesiminde. Zaten şu anda yerli turist fazlalığı var. Ayrıca Kaz Dağlarının tepesine çıkabilir, Tonlarca gezilecek turistik alana uğrayabilirsin. Genel olarak her yerde yemek yiyebilirsin ama özel tavsiye istersen de bana özel olarak ulaşman gerekir. Burada reklam yapamam :D. Akçay veya diğer kıyı kesiminin hep kordonları var ve oralarda envai çeşit hediyelik eşya, korsan kitap, bileklik, doğal taş vs. bulabilirsin. Denize gireceksen Altınoluk iyi bir tercih. Ama suyu derindir. Eğer kendime güvenmem dersen Akçay var. Suyu sığdır baya. Ayvalıktan bahsetmeme gerek yok sanırım? Orası da yakın baya :) Kamp alanları sahilde de, dağlarda da mevcuttur. Fiyatlarını veya kalitelerii bilmiyorum ama baya insanın öyle kamp yaptığını biliyorum :D Sevgiler saygılar. Takıldığın olursa bana yazabilirsin :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Balıkesiliyim. Susurluk tost ve ayran ye. 😘 mesur hosmerimimizdende tat.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Balıkesirde 2 sene kaldım. AYvalık, altınoluk, akçay güzel yerler

1|0
    0|0
  • Sen balikesirin neresindesin ordan baslayalim

1|0
    0|0
    • Ben istanbuldan bursaya gececem ordan da balikesire gezerek sonra da canakkale

• Bak eger merkezde gezicek yer ararsan egerki birde İstanbul'da yasiyorsan bulamazsin ama yine merkezide tarif ederim Canakkaleye dogru gececeksen Edremit akcay altinoluk istikameti oralarda daha iyi gezersin

• çok gezen çok bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mutlaka cunda adasini gezmen lazim ve hasan boguldu, Pinar basinini ve seytan sofrasini.

1|0
    0|0
Yükleniyor...