Soru baslıgı ne yaaaaaaaa

millet bu 2 yıllık üniler hakkında bıgısı olan var mı zor mu okuyan var mı2 yıllık

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yılı herkes kolay görür ve umursamaz. Bu yapılan büyük hatadır. 2 yıllık üniversiteler 4 yıllık üniversitenin sıkıştırılmış halidir. 4 yıllık üniversitede bir dönemde 5 6 ders alırsın. 2 yıllık üniversitede 13 14 tane ders alırsın. Yani üzerine düşmen gerekir derslerin gerisi gelir

0|0
    0|0
    • çok kafam karıık ailem bu sene gıtme seneye gıdersın dıyo ama ne bellı seneye 4 yıllık kazanacagım

• yaw kardeşim illaki aynı olmayacak ama hemen hemen aynı şeyler. 4 yıllık üni okuyosunuz diye gelip 2 yıllık ünileri ezmeye çalşmayın isterseniz ?

• arada bir fark var .. ezmiyorum kendini geliştiren her alanda ileriye gider ama sende 2sini bir tutuyorsun .

Erkekler Ne Diyor 6

• benim var..4 yıllıklardan kolay..kendi içinde zor kolay ve boş beleş olmak üzere 3 e ayrılır..

0|0
    0|0
  • Valla okuduğum okulda 2 yıllıktı ama hocalar 4 yıllık eğitimi 2 senede verdi bize.12 ders vardı bir dönemde.Ama her okul öyle olacak diye birşey yok

0|0
    0|0
  • fazlasıyla kolay

0|0
    0|0
  • artık liseden bir farkı yok myo ( mal yetiştirme okulu) eskidendi o zorluk

0|0
    0|1
  • 2 yıllıgın nesi zor .

0|0
    0|0
    • bende onu soruoyrum zor mı dıye

• ya neresi zor, sınava gir çık bütünlemeler var kolay sorular, ben aöf okuyorum daha zor örgündekinden daha zor sormuşlar sistemi nasıl dğeiştirdilerse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 yıllıklara yüksek okul deniyor. Başka ne sormak istersiniz? cevaplayabilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...