Tarih kitapları?

Evet arkadaşlar tarihimizi okumayı arastirmayi cok seviyorum okuldan falan firsat bulup kitap okuyamıyordum bu sıralar okumak istiyorum bana tarihimizi anlatan güzel okuyup iyi bilgilenebilecegim kitap önerisinde bulunur musunuz?

0|1
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• İki yazar tavsiye ederim..
    Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu..

Bu ikisi aynı zamanda Tvnet'te birlikte tarih programı yapıyor..

Tarihi sevdiren insanlardır..

Yavuz Bahadıroğlu'nun bir çok kitabını okudum.. Hatta, Ergenekon tarafından, "kalemi kırılacak yazar" olarak fişlenmiştir..

#Vesselam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 68li yılları anlatır süper ötesi kitaptır 3 kere okudum.
    Abim Deniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendi tarihimizi çok ilgilendirmesede ÇEÇENLER adlı kafkasyayı anlatan çok güzel bir kitap var... çeçenleri anlatıyor , birde herkesin bildiği NUTUK'u öneririm sana o çok iyi anlatıyor... fakat sadece cumhuriyet dönemini ve öncesini anlatıyor...

0|0
    0|0
    • Nutuk u çocukluğumdan beri 3 kere okudum fakat unutmus olabilirim tekrar tekrar okumaktan zevk alicam teşekkür ederim önerin icin 😊

• rica ederim ne demek :) tarihimizi öğrenmek güzel birşey başarılar

• Yavuz bahadıroglu : Malazgirt'te bir cuma sabahı
    Murat yeşil : Kafkas Kartal'ı ( imam Şamil destanı ) kesinlikle tavsiye ediyorum ikisini 😊

0|0
    0|0
  • İlber Ortaylı- Mekanlar ve Olaylarıyla Topkapı Sarayı' nı öneririm.

0|0
    0|0
  • İskender pala okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tarihimiz derken tam olarak hangi dönem?
    İslamiyet öncesi mi İslamiyet sonrası mı Osmanlı Dönemi mi Cumhuriyet Sonrası mı?

0|0
    0|0
    • Ilk olarak islamiyet oncesinden baslamak istiyorum

• Yaşar Bedirhan hocanın yazdığı İslamiyet Öncesi Türk Tarihi ve Kültürü kitabını okuyabilirsin başlangıç olarak. Gayet sade bir dille bilimsel dayanaklarıyla birlikte İslamiyet Öncesi Türklerle ilgili her şeyi açıklıyor hoca kitabında.

• Alamut kalesi okumadıysan git hemen al

0|0
    0|0
  • Ahmet Şimşirgil-Kayı serisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nutuk

0|0
    0|0
  • Atsız'ın ve İlber Ortaylı'nın kitapları

0|0
    0|0
  • Yavuz Bahadıroğlunun tarih kitaplarını oku derim. Ondan başka kimseninkine güvenemiyorum kendisi çok büyük bir adamdır. Onu okumalısın.

0|0
    0|0
  • Nihal atsız bozkurtlar
    Tagrik buğra Osmancık
    Turgut Özal mah su çılgın Türkler

0|0
    0|0
  • Ademle havvadan baslamayi düşünüyorsan Nazan Bekiroğlu-Lâ yi oneririm. Muhteşem bir kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...