GÜNEY KORELİ ERKEKLER'in görünüslerini kıyaslarsak?

안녕하세요 친구 ^^ !
Arkadaşlar öncelikle merhaba :) . Böyle bir paylaşımı bir kaç gün önce @Southkoreaforeverr Adlı hesabımdan yapmıştım fakat hesabım kaldırıldıgı ıcın tekrardan yapmak istedim. Size ünlü erkeklerin fotograflarini gösterecegim ve sizde görünüslerinden yola cikarak bir sonuca varacaksiniz.
*******LÜTFEN bunlar birbirine benziyor şunu paylaşsaydın gibisinden yorum yapmayın bana sadece bir numara söylemeniz yeterli. ^^
1.) NUMARAGÜNEY KORELİ ERKEKLER'in görünüslerini kıyaslarsak?
2.)
Mükemmeliyet 😍😍3.)
Gülüşü der susarım 😍
4.)
Allahımm ❤ 5.)
İkinci biasim olur kendisi. Lütfen yavşamayin Sksk😍❤6.)
Agzını yüzünü 😘❤❤
7.) Gel beni öp diyor aaq Sksks 😘❤❤😍8.)
Kendisi biasim olur. Övmek istemiyorum çünkü övmeye başlarsam gerçekten susma gibi bir ihtimalim olmayacak 😍😘❤🎀💕9.)
Yeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🎀💕

Lütfen sadece numara söyleyin 🎀

Böyle paylaşımlar yapmaya edeceğim. Takipte kalın 💕

Güncellemeler:
Sayılar da karışıklık meydana gelmiş. Sorry Djdjdjd

1|0
22|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• play full kiss ve boys over flowers ve adı aklıma gelmeyen biçok kore filmi izledim genel olarak sadece kadınlar değil erkeklerde kol çantası kullanıyo. saçları genelde perçemli ve boyalı coğunlukla dar pantolonlu kişiler gördüm. film konularında ise genellikle zengin taraf ve fakir taraf oluyo. kızları ise bolca göz kapağı estetiği olmuş kişiler.. hepsinin hakkında eleştiri yaptım :)

1|0
    0|0
    • Yanlış yere yorum yaptın herhalde çünkü benim soru bu değildi.

• Hadi gönlün kalmasın. İzledigin dizilere bakarsak kimi seçtiğin belli :) . 4-6

• lee min ho sadece :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir numarası yok bunların

0|0
    0|0
  • 10..

0|0
    0|0
  • Mükemmeliyet dediğin fotoya uzunca bir süre kahkaha attım :D

1|0
    0|0
    • Tamam biliyorum onun kadar mükemmel olmadigin icin kiskaniyorsun. Ve bu söylemlerinde kuyruk acisi ama disari kusma. Birini seçsen yeter.

• Yoo okumadim. Kim demiş okudugumu. hayir. 😂

• Okuyup okumaman çokta önemli değil ama okudun yani biliyorum 😂

• bunlar erkek mı la

0|0
    0|0
  • İyide bunların hepsi aynı

0|0
    0|0
  • 6. iyi sanki

0|0
    0|0
  • sen benim profil resmime baksana :D

0|0
    0|0
    • Fotografa 3 saniye bakınca intihar etme istegi geliyor insanin. İntihar etmek isteyenler arkadaşın profiline.

• Yürü git işine

• beyin göçü yaşamışsın çelimsiz karı gibi suratları olan börtü böcek yiyen adamlar için şalgam suyu içen bir oturuşta bir koyun deviren çağ kebap ayran döner kuru fasulye yiyen maden suyu içen bir tokatla afallatan adamları üzdünüz kızlar

• tüyü bitmemiş yetim gibiler hakkını yemeyelim günah (-:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...