Güney Kore'ye seven Korecanlar burda mısınız? Neden Güney Kore?

Güney Kore yi seviyorum çünkü dil, kültürleri çok ilgimi çekiyor bunun yanı sıra filmlerini dizilerini ve kpop gruplarına bayılıyorum. Ben Got7 i çok seviyorum. Onun dışında Jang Geun Suk, Seo Kang Joon, Exo ya da seviyorum. Dizi olarak Goddess Of Fire , My Love Eun Dong çok iyiydi. The Heirs, Mary me Mary de güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim. Sizin favorileriniz var mı?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• İnfinite tercihim sesini çok beğeniyorum ana vokalistin.

Favori dizilerim Güneş'i Kucaklayan Ay, Master's Sun , My Daughter Seo Young , Kill Me Heal Me, Descendants Of The Sun ' ı izleyemedim hala ilk bunu izliycem çocuk çok farklı rollerde oynuyor hele Sungkyungwan Scandal' da çok keyifliydi ve Tree With Deep Roots 'ta genç kral rolünde de iyiydi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Filmleri cok iyi oluyor

1|0
    0|0
  • seviyon ama hic gitmedin dilini bilmiyon ömründe bir koreli bile görmedin manrik nerede?😂

0|0
    0|0
  • Teknoloji şirketleri acayip

0|0
    0|0
  • Guzel karıllarr var

0|0
    0|0
  • Cekıcı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• bir dönem so ji sub hayranıydım

2|0
    0|0
  • kızları sevimli ama erkekleri fazla feminen bu yüzden erkeklerini sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben gezmeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • Dizilerden sanırım :)

1|0
    0|0
  • Evet bende dizilerini izliyorum. Tavsiyelerim Sassy go go, Angel eyes, Good Doctor, Heartristing

1|0
    0|0
  • seviyorum ama bu kadar fanı değilim. bir tane kore dizisi izledim daha da izlemedim

0|0
    0|0
  • Sanirim dizilerdeki filmlerdeki o saf aşik olmalari ve erkeklerii 😊😉

1|0
    0|0
Yükleniyor...