Whattpad kitabi yazan, okuyan var mi, bir de benim onyargilarim?

Arkadaslar ben kaliteli ve duzenli bir kitap okuyucusuyum. Klasiklerden ve gercekten kaliteli oldugunu dusundugum kitaplardan ozenle secerek okumaya gayret ediyorum. Whattpad e de son derece karsiydim buyuk konusmus olmaliyim, yillardir basarisizlikla sonuclanan kitap yazma girisimlerimden sonra bugun kuzenimden aldigim cesaretle yeniden gectim masanin basina ve yillardir aklimdaki kitabi yazmaya basladim. Siz okuyor musunuz yaziyor musunuz? Ve uyeyseniz ilk bolumunu yayinladigim "venedik'te tek tabanca" adli kitabimi okuyup elestirebilir misiniz? Kullanici adim @esse-est simdiden tesekkurler :):):)

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendini geliştirme açısından bir fırsat geçişlerde sıkma olur mu hediye kısmı ilk hediyeden sonra isimler olmamalı zeynepin diger hediyeleri zeynepin hayal dünyasından yazsan daha iyi olur bir de teknoloji kısmını genel olarak basit geçebilirdin devam et

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben okuyorum bence gayet güzel bir uygulama hemen takip edeceğim sizi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır bırak şu takıntıyı

0|0
    0|0
  • Bazen okuyorum ama kitaplar bitmiyor ki whattpade geçeyim :)

0|0
    0|0
    • ben okumuyorum zaten, evde tonla okunmayı bekleyen kitabım var orada aşk meşk kitapları okumam ama benimki cidden kaliteli olacak hissediyorum :)

• Kaliteli romanlara haksızlık etmeyelim bir ayn rand-yasamak istiyorum vardır ki sovyet ihtilali zamanında rusyanın durumunu mukemmel anlatır ya da unutulmaz bas yapıt monte kristo kontu evet bir askı anlatur ama o kitaptaki dahiyane kurgu insanı kendine hayran bırakır ya da bir amin maalouf vardır ki tum kitapları tarihi hkayelerin icine gizleyerek tarihi hic sevmeyenlere bile okutur kendini :) kaliteli ise ask romanları da okurum bensabahattin ali mesela muhteşem. george orwell okudun mu hic bilmiyorum 1984 ve hayvan cıftligi en unlu kitapları. Otoriter rejimleri diktatorlugu hikayelestirerek ve fabllastırarak anlatıyor muazzam. Romanlara da haksızlık etmeyelim yani

• George Orwell'i biliyorum 1984'ü arkadaşım okuyor özetini okuttu ilgimi çekmiyor. Ben genel olarak aşk romanlarını saçma buluyorum. Tabi bu benim şahsi görüşüm kimse okumasın demiyorum, diyemem de.

• Ben yazıyorum ama asla wattpad e meze yapmam kitabı :)

0|0
    0|0
    • Hakan günday tarzınmış sanırım aynı kafayız :)

• göz atabilirsin ;)

• Ben ciddi manada arastırdım bu işi, gerek yayın evlerinin yayın politikası, gerek tutan kurgular, gerekse kitabı özel yapan hususlar hersey hakkında geçerli bilgilerim var sormak istedigin birşey olursa sorabilirisn ve şunu söyleyeyim konu cok önemli, klasik birşey olmamalı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ergence hepsi

0|0
    0|0
    • Iste ben de aynen oyle diyordum, kitaplarin cogu kalitesiz gerceklikten uzak ve ergen isi haklisin ama bunun benim icin bir firsat oldugunu dusunuyorum. Hic okudun mu bilmem hakan gunday murat mentes karisimi bir seyler yazmaya calisiyorum, haddim olmayarak da sabahattin alinin uslubunu kullanmaya samimi ictenlikli bir dil olusturmaya calisiyorum

• ben de okumuyorum zaten :) okunacak gibi değil çoğu 15-20 yaşa hitap ediyor , keşke daha güzel şeyler yapılabilse. ben de kendim adına bir fırsat olur diye yazmaya başladım bakalım neler olacak

• Şimdiden başarılar

• Ne kadar yeniliklere acik olsamda teknolojik aletlerle kitap okumaya karsiyim. Kitaba dokunmam lazim kokusunu hissetmem lazim.

0|0
    0|0
    • Aynen ben de pdf dahi okuyamiyorum bunu sirf yazmak icin actim. Whattpad kitaplari zaten edebi bir deger tasimiyor benim gozumde, eglencelik hepsi. Ben farkli bir seyler yapmaya calistim halan gunday gibi populer ama gercekten kalemi kuvvetli olarak yazmaya calisiyorum :)

• Hadi hayirlisi 😄

• Senden önce ben :D

0|0
    0|0
    • ben çok büyük konuştum popüler vıcık vıcık aşk kitapları asla okumam dizileri filmleri izlemem whattpad e asla üye olmam dedim. şu an kiralık aşk izliyorum, whattpad okumuyorum ama yazıyorum :) senden önce ben i de izledim bayıldım mükemmeldi :)

• :D Evett bende çok sevdim zaten

Yükleniyor...