Her patlamada müziksiz mi kalacağız?

Alt tarafı iki Teoman dinleyeceğiz. Youtube yavaşladı. Facebook dondu. İnternet ağır aksak ilerliyor..

2|2
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar ölüyor senin derdin müzik diyenler bugün hiç yemek yememiş mi acaba.. Birde böyle bir kesim var.

0|0
    0|0
    • Yemekle muzigi nasil alaka ettin bilmiyorum ama evet bugun yemek yemedim yiyemedim. Orucum Allaha şukur. Yemek bir ihtiyac ha muzik de ihtiyac olabilir ama milletimizden dokulen kanlari dusundukce kusura bakma ama ne bogazimdan lokma geciyor ne de kulagimdan ezgi

• Ben de farkındayım unutulacagının amacım unutulmadan farkındalık yaratmak. Belki sen unutursun o unutur ama orada benim canım yandiysa gel de çıkar aklımdan cikarabiliyorsan. Anlatabiliyorumdur umarım. Lanetlemiyorum çünkü her yaptığım lanet nereye gidiyor bilmiyorum sadece üzülüyorum ve dua ediyorum.

• @Hennaurora benim dün akşam Atatürk Havaalanı'na inecek uçağa biletim vardı ve 2 gün önce erteledim. 2 tane bebeğim var, olayı duyunca ya bizde orda olsaydık diye düşündüm çokta etkiledi beni ayrıca. Ama dediğim gibi hayatımızı normale çeviriyoruz illaki yapacak bişey yok.

En İyi Erkek Görüşü

• İzlesene. com dan dinle hacı :D Ben ki Black metalciyim mecbur izlesene de kargo falan dinliyoruz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Patlama sonrası klasiği. İnternete erişimi yavaşlatmak

0|1
    0|0
  • VPN kullan

Ayrıca, insanlar ölüyor sizin derdiniz internet.

0|0
    0|0
  • Orada insanlar ölüyor be ! Muziksiz kalmak ne demek? Ya sizin hic mi acima duygunuz yok? Kalbiniz dahi sizlamadi mi?

0|0
    0|0
  • Düşündürücü :dd

0|1
    0|0
  • İki teoman dinleme kısmına hasta oldum 😏

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...