Tiyatro yapabilirmiyiz

benim 6 kişilik bir ekibim var Yazdığımız skeçleri oynamak istiyoruz kültür merkezlerinde..bunu yapabilmemiz için belge lazımmı..bilen varmı

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bilmiorum ama çok güzel bir iş yapmışsınız;)bizde bir ara ilkokulllarda drama yapmıştık çok eğlenceliydi:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayy ne güzel ya ekip felan kurmuşsun ,ben tiyatro tutkunuyumdur

bildiğim kadarıyla belgeye felan gerek yok özel bir kurum gibi oluyorsun gidip kültür merkezlerine başvuru yapıyorsun eğer istek talep olursa onlar sana ayarlıyor zaten rsmi evrak felan gerek yok zaten neyin belgesi olucakki

0|0
    0|0
    • umarım öyledir..hani bazı tiyatrolar varya kırca tiyatrosu Müjdat Gezen tiyatrosu,uygur gibi umarım resmiyete gerek yoktur saol

• yanlışsın ;)

• beşer şaşar :)

• bıldıgım kadaryla yonetmenın bır belgesı olması lazım

0|0
    0|0
    • sadece o yeterli oluyormu biz tiyatro kuruluşu ya da şirketi değiliz..altı arkadaşız biyere bağlıda değiliz

Erkekler Ne Diyor 2

• resmi olman gerekir. ekstra belgeler emniyet veya belediye için gerekli olabilir. tam olarak ne yapmak istediğini söylersen yardımcı da olurum

0|0
    0|0
    • altı kişiyiz resmi değiliz..bir kültür merkezinin salonuyla anlaşıp,afişler bastırıp önce reklam yapıcaz daha sonra biletler satılıcak yaklaşık 15 gün sonrada kendi yazdığımız oyunları izleyiciye sergilicez..resmiyet şart mı

• GençTiya Fikir Sanat ve Sadü Fikir Sanat'ı sosyal paylaşım sitelerinde ararsın. Supervizorluğunu yapıyorum. Takıldığın yerde danışabilirsin..

• tamam kardeş teşekkürler memnun oldum tanıştığıma:):)

• illaki bir belge isterler

0|0
    0|0
Yükleniyor...