Öğrencilik başa bela bazen.

kitapları orjinal almak istiyorum fakat geçen gün D&R'ye gittiğimde beğendiğim 3 kitaba 72 lira dediler. öğrenciyim,hızlı okuyorum ve açıkçası bütçem buna yetmiyor.ne yapmamı önerirsiniz

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2. el alsan daha hesaplı olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir kütüphaneye üye ol sınırsız kitap okuma şansını yakala. 2. el kitap alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok ben de aynı duruma bazen düşüyorum ama kitap kitaptır bulduğunu oku birinci el ikinci el farketmez

1|0
    0|0
  • korsan almanı tevsiye etmiyorum ama korsanları çok ucuz

üni kütüphanelerinde ödünç alamazmısın

1|0
    0|0
  • Madem hızlı okuyorsun D&R'da müşterilerin oturması için koltuklar var otur kitapları orada oku.

0|1
    1|0
  • okuduğunu 3 kere daha oku. böylelikle hem triple dikiş atmış olursun hemde zamandan kazanırsın...

0|0
    1|0
  • bana zamanında söylerlerdi kitap okumanın sana zararı olur mu diye al işte zararı

0|0
    1|0
  • kızım sen neyin kafasını yasıyorsun korsan al ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sahaflara da bakabilirsin

1|0
    0|0
  • korsan kitap ya da ebook özelliği olan bir mp4 al internetten indir ona at oku 3-4 kitap parasına alıcağın mp4le sınırsız kitap oku pcden de okursun ama pcyi her zaman yanında taşıyamazsın

1|0
    0|0
  • 2. el al bir de internette baya uygun oluyo kitaplarr

1|0
    0|0
  • adaş allah kolaylık versin.. bende öğrenciyim. malesefe öğrencilik. zor allah kolaylık versin demekten başka çarem yok :)

1|0
    0|0
  • orjinal alma. kadıköy akmardan biraz daha ucuza bulup alırsın

1|0
    0|0
  • O kadar para verirsem benim onu değil onun beni okuması lazım.

0|0
    1|0
  • Sahaflardan 2. el alabilirsin onun haricinde intenette kitap satan sitelerde indirimli fiyata temin edebilirsin. Kitap fuarlarınıda kaçırma. Ordada indirime giriyor, promosyonlar oluyor bunları sık sık takip et internetten.

1|0
    0|0
Yükleniyor...