İzlediğiniz en iyi Leonardo Dicaprio filmleri hangileri?

Benim sırayla
1- Titanic
2- Blood Diamond
3- The Departed
4- Catch me if you can
5- The wolf of wall street
6- The Shutter Island
7- Django Unchained
8- Inception

0|1
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi iyi adam iyi iş çıkarıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bir film tutkunu sanırım soran yabancı title paylaşım yapmış😉 Titanik alt yazılı ve the revenant izledim alt yazılı beğendim

0|0
    0|0
  • The wolf of wall street

0|0
    0|0
  • Saymissin zaten

0|0
    0|0
  • Django yu çok arkaya itmişsin.

0|0
    0|0
    • Aslında diğer tarantino filmlerini hiç sevmem. Django tarantino filmleri içerisinde bir istisna. Bu listede olması bile beklenmiyecek birşeu benden. Leonardonun performansı için koydum yoksa çok fazla hata vardı filmde.

• christopher nolan sevilmez mi yahu? İnception ı sevmişsin işte. Hepsini geçtim İnterstellar var kapı gibi

• Inceptionu leonardonun performansı içim en sona ekledim. Dediğim gibi zevk meselesi interstelları çok abartılmış buluyorum. Nolanın 10 küsü filmini izledim vardığım kanı bu.

• Kanlı Elmas
    Göklerin Hakimi
    SıkıYsa Yakala

0|0
    0|0
  • Titanic

0|0
    0|0
  • Inception ile shutter island kapışır

0|0
    0|0
  • Gilbert'in Hayalleri bence temelde en iyisiydi.

0|0
    0|0
  • liste yeterli sıralama değişebilir, ama sen the revenant ı izlememişsin

0|0
    0|0
  • The revenant bunu da ekle oraya 😊

0|0
    0|0
  • titanic hariç diğerleri

başta inception ve wall street

0|0
    0|0
  • The revenant yok inception son sırada 😮😮

0|0
    0|0
    • The Revenantı hiç sevmedim. Ayı sahnesini çıkar gerisi vasat. Ben filmlerin insana birşeyler katması ve içinde duygu olması taraftarıyım. Bilim kurgu çok sevmiyorum ve inception senaryosunda kopukluklar vardı ama leonardonun iyi oyunculuğu için Listeye aldım.

• Sinema mezunu değilde ünlü birisini bekliyordum açıkçası son zamanlarda tartistigim en iyi cevaplar geldi valla kendi düşüncelerimi sorgulatti bana tarantino binevi haklı diyebilirim elbette filmleri yönetmenine gore izlemiyorum ama nolanda kötü film çekmiyor adam hakkını teslim etmek lazım artık bu işten alacağı zevki aldığını bende dusunuyorum yani bu işin zirvesinde sonuçta gelse turkiyeye çağan ırmaktan önce giderim konusmaya 😃😃

• Dediğim gibi zevk meselesi. Şimdi sana sevdiğin bir yönetmenden soğutamam 😄 saygı duyarım.

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...