Korku ya da gerilim filminde en çok dikkatinizi çeken konu?

korku gerilim filmi izlemek isteseniz en çok hangi konu dikkatinizi çeker? mesela

doğa olayları

cinayet filmleri

doğa üstü varlıklar?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin ilk etabında perti çeken seksi sarışın dikkatimi çekiyor.. Şimdi düşündüm doğa üstü sınıfına giriyor bu.. dfjkghg

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• b.ok gibi duydukları sesden kaçmayıp üzerine gidenler konulu korku filmleri dikkatimi çeker ama çekmez o sahneyi görürsem izlemeyi bırakırım ulen ses geliyo işte evden çık ya da polisi ara yok illa gidecek sesin gittiği yere orda önce bir güzel tecavüze uğrayacak sonra 4 e bölünecek hak ettin sen onu hak ettin

1|0
    0|0
    • hahha valla bende onu merak etmişimdir hep ne halt yemeye gişdip bakarlar sesin geldiği yere

• demi demi :) adamı ekran başında cinnete koyuyolar :)

• Cinayet filmleri.

1|0
    0|0
  • Olayların anlık zamana değil de, böyle uzun geçmişe filan sahip olması gibi

Şifreli olması hoşuma gidiyor filmlerin :/

cut.

1|0
    0|0
  • Doğa üstü güçleri olan roller

1|0
    0|0
  • Korku filmlerinde doğaüstü varlıklar,gerilim filmlerinde ise cinayet konusu

1|0
    0|0
  • o kadar çok korku filmi izledimki artık tek başıma karanlıkta izlemezsem filmden bir gram zewk alamıyorm çok zor etkiler bir korku filmi beni 2 kişi zaten izleyemem kesin gülerim yanımdakine çok çokta gizemli esrarengiz olaylar ilgimi çeker

1|0
    0|0
  • korku filmi genelde doğa üstü varlıklar üzerinden yapıldığı için ben daha çok bu tarzı tercih ediyorum. zaten zombi vampir falan hiç sevmiyorum

1|0
    0|0
  • İnsanları bir yere kapatıp sınırlarını zorladıkları filmler hoş oluyor.

1|0
    0|0
  • Ben gerileceğimi bile bile izlediğim filmleri seviyorum ayrı bir çekiciliği var :DD

1|0
    0|0
  • Gerçekliğe en yakın olanı doğa olayları olduğu için beni daha çok korkutacağından onları tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • izledigimde herşey var macere aksiyon gerilim korku sadece zaten korku izlerim başka tür film izlemem

1|0
    0|0
  • Doga üstü varlıklar mesela tepenın gozlerı super

1|0
    0|0
  • ani çığlık sesi.

1|0
    0|0
  • farketme çünkü korkmuyorum

1|0
    0|0
  • kurgu olduğunun farkındayım, o filmleri izlerken hiç korkmuyorum sadece miğde bulantısı oluyor bende

1|0
    0|0
  • mistik olaylar

1|0
    0|0
  • Atın intikamı vardı. Çok güzel bir filmdi. Ama gerçekten korkunç :(

0|0
    0|0
  • vamp bir kadın güçlü dövüşmeyi bilen ve otoriter... Böyle bir kadının başrolde olduğu filmleri severim.

1|0
    0|0
  • Ruhlu filmler.

1|0
    0|0
  • kesmeler biçmeler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• davetsiz, evdeki düşman, soldaki son ev.. çok geren ve izlerken merak uyandıran filmler tavsiye ederim özellikle ilk ikisini :)

1|0
    0|0
  • cinayet

1|0
    0|0
  • Cinayet filmleri kategorisi sanırım

1|0
    0|0
  • doğa üstü varlıklar :D

1|0
    0|0
  • vampirler :D

1|0
    0|0
  • İmzalı seri katil, musallat olan ceytan ve cinoşlar.

1|0
    0|0
  • Şeytanlar. Satanist ayinleri.

1|0
    0|0
Yükleniyor...