Nedir bu ülkücü düşmanlığı?

bir kaç kişi yüzünden tarihi şanlı olan bir görüşün adını kolayca karalayamazsınız ne dir bu türk milliyetçiliği düşmanlığı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Taşlayın :D

0|1
    0|0
    • ülkücülerimi

• sadece kendini düşürüyosun :D

• Kim benmi kendimi dusunuyorum ben senun suanki haline aciyorum boyle dusunurek kendinize yazik olur Allaha şuürler olsun bizde akacak kan coook !!! Biz ölmeyiz bu uğurda peygamberlikten sonraki en buyuk mertebe şehitlik makamina yukseliriz. Biz sadece secdede basimiz eğilir sizin gibi ite köpeğe bas eğmeyiz eğdiririz ki o günde yakindir gelecek insallAllah !!!

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkücülüğü çoğu kişi bilmiyor hatta daha ileri gidiyorum ülkücüyüm diye geçinenlerin bile çoğu ülkücülüğü bilmiyor ya ırkçı ya kuru milliyetçi elinde bira şişesi kızlara laf atma ırkçılık yapma 3 5 kişi toplayıp insanlara çökme işi ülkücülük olmuş altta arkadaşta güzel açıklamış zaten. Özüne dönersek ülkücülük zor zanaat kardeşim herkes ülkücü olamaz bilmiyorlarki ülkücülüğün Allah davası olduğunu bilmiyorlar son nefesinde x y kişiler ölür Allah davası ölmez milliyetçilik yaşar diyen zihniyetler olduğunu bilmiyorlarki HZ. Muhammedin piçleri giremez yazısı için kaç şehit verildiğini gerçek ülkücüleri. Şimdi bonzai içen ülkücü oluyor yazık.

0|1
    0|0
    • aynen öyle ordulu kardeşim emret akşam namazını karabağda kılalım başbugum diyenler kalmadı malesef

• Aynen öyle kardeşim çok kanımız aksada ki akıyorda zafer her daim islamındır. Allah bizi bu kutsal yoldan dikenli yoldan hak din yolundan döndürmesin kardeşim.

• amin amin amin kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Kürtlere sırf k*rt yazdıkları için bile ükücülerden nefret edebilirim
    Irkçılık yapıyorsunuz

0|1
    0|0
    • yaşasın ırkımın turan ülküsü yaşasın türk milliyetçi kahrolsun devran kahraolsun türk düşmanları

• Kürtler türk düşmanı değildir. Her kürt pkk olacak diye bir şey yok.

• bana türkten başka kim, m faydası olmuş bak hele çanakkeleye kurtuluş savasına kaç şehit vermişler benim için sadece türlük

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben ülkücülüğun anlaminin amac gaye olduğunu biliyorum yanlissa duzeltin ve bizim amacimiz türklüğu yasamak dinimizi yasayip yasatmak sahsen ben ülkücuyum diyemiyorum kendimi yakistiramiyorum cünkü ben dinimi tam anlamiyla yasatip yasayamiyorum. bide bazi ülkücüler var türk olupta hiristiyan olan birini dusunun bide bir arap muslumani dusunun türku kardesi olarak goruyor ama muslumani kardesi olarak gormuyor. en nefret ettiğim sey ise adam icki kari kiz her pok var cikip ülkucuyum diyor ülkucuyum demek oyle kolay bise değil ülkücüluğu tam anlamiyla yasayip yasatacan. ırkciliğa girmiyorum o ayri bir sacmalik.😊

0|2
    0|0
  • dostum ülkede ülkücü kavramı degişti bende ülkücüyğm ocaklarada felan vs gittim ama ülkücü olarak ırkçııga saldırgan bir kesim gibi görülüyor bu konudada haklılar ülkü ocakları kendi içinde şu an çıkar için de bundanda gayet eminim bu durum düzelmedikçe mhp ye oy atmam görüşüm aynı ama vtoparlanmalı artık ülkücülükden çok bir ırkçı saldırgan bir topluluga dönüşdü

0|1
    0|0
  • Boşver dostum. Cahile laf anlatamazsin.
    Tek yol Turan.

0|2
    0|0
  • Ermeni kırması biri yorum atmış. Ülkücüler has adamlar o yüzdendir düşmanlıkları.

0|1
    0|0
Yükleniyor...