Korku filmi izleyen var mı?

Korku - gerilim filmi önerir misiniz? neredeyse yarısını izlemiş bulunmaktayım bir türlü bulamıyorum...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• korku filmi izlemem çok saçma oluyor ama bana zombilerle ilgili filmler bakıyorum bulamadım sen biliyor musun izledin mi hiç bir film var bak ama çok eski bir yapıt manyak bir film tepenin gözleri onu izlemediysen izle

0|0
    0|0
  • korkunun ustaları izle dizi ama manyak bişi

1|0
    0|0
  • Benn

1|0
    0|0
  • hostel 1 2 3, I spit your grave 1 2 3 , saw 1 2 3 4 5 6 7 8,13. friday serisi, hallowen serisi, The Crazies , Knock Knock, The Purge:Anarchy, The Last House on the Left, Wrong Turn 1 2 3 4 5, The Hills Have Eyes 1 2,28 Days Later, Physco 1 2 3 4... şimdilik aklıma gelenler daha var :D

0|0
    0|0
  • 13 günah diye bir film var izlemelisin

1|0
    0|0
  • korku filmi bence bir yaştan sonra etkilemez ama gerilim olabilir son durak testere ölüm çıkmazı ışte elm sokağında kabus koleksiyoncu kuzuların sessizliği
    Türk korku filmleri çok, benzer ama onlar, da etkili olabilir kültürümüzden kurgulanmış diye 😊başka ne onerebilirim düşünüyorum mezarına tukurecgim korku gibi değil ama güzel texas katliami var shining izle 😊😊john carpenter filmleri korku da iyidir genel, olarak

0|0
    0|0
  • dabbe 6 yi izledinizmi 😂

0|0
    0|0
  • ben cok izlerim hepsini izledim simdiye kadar fanatikim biraz

0|0
    0|0
  • Conjuring, 30 Days of night ve insidious serisi

0|0
    0|0
  • Elm sokağı kabusu 😃😂😂 artık güldürüo ama olsun 😃😂😂

0|0
    0|0
  • Hayvan Mezarlığı!!! Stephen King!!!

0|0
    0|0
  • Korku Seansı 2 :)

0|0
    0|0
  • Silent Hill izledin mi?

0|0
    0|0
  • gerilim olarak rec'i izleyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Korku seansi2, sinister, orphan

1|0
    0|0
  • Siccin, hannas, gen bunlar iyiydi

1|0
    0|0
  • Cehenneme 1 adım

0|3
    0|0
  • Siyahlı kadın
    Sıcak kalpler
    Annabelle
    Halka

0|0
    0|0
  • bende baya izledim birtek türk yapımlarına cesaret edemiyorum sen cesaret edebiliyorsan onları izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...