Beraber hikayenin devamını getirelim mi?

Arkadaşlar bugün hep beraber bir hikaye yazalım istedim inşallah güzel bir şeyler çıkartırız hayal gücünüzü kullanın ve bilim kurgu tarzı hoş olabilir. :)

Oyunu bozmadan ilerletirsek çok iyi olur arkadaşlar. En yaratıcı bölümü yazan üyeye En iyi Cevap vericem. Yazan herkese de (+1)

Oyun basit arkadaşlar ben başını yazıcam yorum atan herkes kendsinden öncekinin yorumunu kopyalayıp paragraf yapıp devamını getirecek. Kimin yorumunu kopyaladıysa ''@'' şeklinde ismine etiket koyun arkadaşlar.
Umarım güzel olur şimdiden başarılar. :)

Jason, Amerika da yaşayan gizemli bir adam.

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Jason bir gün yolda giderken yerde parlak bir şey görüyor eğilip alıyor ve yerde gördüğü şeyyyy... (top sizde 😉)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Jason bir gün yolda giderken yerde parlak bir şey görüyor eğilip alıyor.

Yerde gördüğü parlak cisim bir aynadır. Aynaya elini uzattığında elinin aynanın içinden geçtiğini fark eder ama aynanın diğer parçaları yoktur ve hemen eve gider.

@Ysminnnn

0|1
    0|0
    • @ayaklıtecrübe Jason bir gün yolda giderken yerde parlak bir şey görüyor eğilip alıyor.

Yerde gördüğü parlak cisim bir aynadır. Aynaya elini uzattığında elinin aynanın içinden geçtiğini fark eder ama aynanın diğer parçaları yoktur ve hemen eve gider.
      Çok geçmeden eve varır ancak eve girdiği an jason esrarengiz bir şekilde yere yığılır ve umarsızca cebinden düşürdüğü poposile uzanmaya çalışır.

• Eig ićin teşekkür ederim 😊

• @Ysminnnn :) :) önemli değil

Kızlar Ne Diyor 2

• Yere düşen Jason kafasını kaldırdığında tam karşısında duran gümüş çerçeveli, kenarı hafif çatlamış asıl yeri orası olmayan, nereden geldiğine anlam veremediği aynayı görür. Ve toparlanır aynaya doğru gider...
    @TheKingInTheNorth

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Jason, Amerika da yaşayan gizemli bir adam. Nereye giderse gitsin poposilini asla yanından ayırmaz.

0|0
    0|0
  • ve Jason'un basur şikayeti var.

1|0
    0|0
    • Ciddi bir havayla görüşleri okuyordum ta ki en alta gelip senin görüşü görene kadar
      😂😂😂 ne güldüm ya😂

• @Sluggard :)

Yükleniyor...