Ne düşünüyorsunuz? Ne eksik neyi geliştirmeliyim?

Ne düşünüyorsunuz? Ne eksik neyi geliştirmeliyim?
Hatalarımı gösterir misiniz? Hataları eksildikçe gelişir bir insan.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Gölgelendirme hiç yok. Yani daha gerçekçi olacaktır gölgelendirme üzerine yoğunlaşırsanız. Ayrıca kesik kesik çizgiler yapmamalısınız. Net bir çizgi olmalı. Önce anahatı çizip üstünden başka bir kalem ile geçin daha iyi olacaktır. D: Ayrıca araştırıp silüet çizimlerine bakmanızı öneririm. Oran orantı kaymış biraz.. Onun dışında hayal gücü var :D biraz da teknik olunca güzel olacaktır. ^.^

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çizgi ve anatomi çalışman gerek.

0|0
    0|0
    • Yani? Biraz daha açmarmısın rica etsem

• Ben Güzel Sanatlar lisesi resim bölümü öğrencisiyim (4. sınıf) takip ederek özelden ulaş bana daha ayrıntılı yardım ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya sen ne guzel dusunmussun oyle cidden guzel dusuncen sagolsun tabikide hatalar eksidikce gelisir insan da. cok buyuk hatalar yok aslina bakarsan cunku karmasik bir resim olmus ve gayette hos olmus

0|0
    0|0
  • Haddime kesinlikle değildir, bu konuda eğitimim de yok da sadece ilk bakışta 3ünün de boyun kısımlarında hata var diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Yorum için teşekkürler. Sadece birbirlerine bağlılarmış gibi çizmek istedim. Ama sanki 404 ile yapıştırmışım gibi durmuş 😄😄 onu düzelteceğim

• Sanıyorum anatomi bakman gerek biraz düzelir ama sorun olacağını sanmıyorum, kolay gelsin😊

• O el niye orda

0|0
    0|0
  • Gölgelendirmen ve vücut hatları çiziminde hatan çok, vurgulama yapmamışsın

0|0
    0|0
    • Evet vücut hatları yok sadece bunlar ayrı insanlar değil tek bedende ki 3 hastalıklı kişiliği yansıtmaya çalıştım. Gölgelendirme yapmak hiç aklıma gelmedi 😄 teşekkürler yorumun için

• Bacak ve kalçadan kastetmiştim vücut derken :) kolları gayeta güzel çizmişsin

• Resimden anlamam ki hatalarını gostereym..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...