Hardstyle müzik türünü seven ve fanı olan var mı?

Hardstyle müzik türünü seven ve fanı olan var mı?Avrupa kökenli olan ve Avrupa ülkelerince geliştirilen çok hareketli bir müzik türüdür. Özellikle Belçika ve Hollanda ülkelerinde çok tutulmaktadır.
Hardstyle elektronik dance müziğidir ve temposu 140-150 Bpm den oluşur. Bu müzik türü hardcore ve trance ın iç içe geçmesiyle oluşur.
Hardstyle elektronik dance türünün hardtekno, hard house, hard trance ve hardcore birleşimidir. Hardstyle davul yoğun bass efektleri ile eşlik eden sesin ayarları ile oynayıp distored sound yani bass efektleri ile de oynanıp woofer ya da speakerların, sesi artırıldığında oluşuyor ve detone olmuş seslerdendir.
Benim bu türün hastası olmamın en büyük sebebi ise hardstyle'ın sert ve vurucu basslarının olmasıdır. Basslarının r&b hip hop gibi türlere göre çok değişik olması beni son derece cezbetti.

Görüşlerinizi merak ediyorum. Etrafımda bu türü benden başka dinleyen yok burada da hiç rastlamadım. Belki fanı olanlar çıkar diye umut ediyorum. 😊😊

Güncellemeler:
Çoğu dinleyici hardstyle'ı baş ağrısı olarak görür ama metal de dinlerler aynı zamanda bende bunu anlamıyorum 😊

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Denemedim ama yeniliklere açığım. Bir örnek verebilir misin?

0|1
    0|0
    • Tabii buyrun:
      Headhunterz & Noisecontrollers - The Space We Created

• Benimde alışık olduğum bir tür değildi ama özellikle maçlara çıkmadan önce inanılmaz hissettiriyor bana kendimi :) Zaten belirttigim gibi ülkemizde pek bilinen bir tür değil. Ama ilk izleniminin iyi olması güzel beklemiyordum desem yeridir 😊

• Cidden beğendim :) Nadir beğeniliyorsa ne mutlu bize :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim kulağıma hoş geliyor. Severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...