En sevdiğiniz gitarist kimdir?

Ben teknik gitaristlerden ziyade yaratıcı gitaristleri severim

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok yenileri pek takip edemiyorum ama yaratıcı gitarist seviyor isen senin adamın aslında Dave Mustine... Gitarla beste yapmak kavramını güncellemiştir şerefsiz, attığı ritmler ve besteler sololardan bin kat daha zordur. Ben direk hayranıyım zaten.

Mark Tremonti yakın zamandan çok yaratıcı ve iyi bir herif. Tekniği yaratıcı zaten. Kabaca, tele çığlık attırmayı kontrol altına almış ilk adamdır denebilir. Kontrollü bağırtma mı desek yaptığına ne desek bilemedim. Acayip bir herif.

Şimdi dşündüm de çok adam var ya. Petrucciler, Stece Vai'ler, Satrianiler, Eric Johnson'lar falan uu... Adam bol...

Ama bir virtüöz sayılmasa da ben Richie Sambora'yı çok seviyorum. Bon Jovi'nin gitaristi... Yazdığı sololar çok duygulu.

Ben daha çok 80'ler trash, 90'lar hard rock ve 80-90 bluescuları seviyorum. Ee yeni nesilde enstrümancılar değil grupların uyumu öne çıkıyor daha çok...

Türklerden tabi üstadı geçenlerde yitirdik, Asım Can Gündüz gerçekten müthiş bir adamdı... Yavuz Çetin, elbette süperdir. Akın Eldes de iyi bir gitarist...

0|0
    0|0
    • Thrash metal sevmem, Mustaine sert gitarları ön planda tutuyor ve Donald Duck gibi şarkı söylüyor. Melodik gitarları daha çok seviyorum Iron Maiden da olduğu gibi.

• Barış Akarsu

0|0
    0|0
  • Gus g.

0|0
    0|0
  • Baha

0|0
    0|0
  • kendim

0|0
    0|0
  • Barry Stock. Three Days Grace grubunun en iyi gitaristi

0|0
    0|0
  • Yaratıcılık diyorsan tek adres Kurt Cobain. O adamın gitarda kuralı yoktur ve benimde yok

0|0
    0|0
  • Jeff Buckley

0|0
    0|0
  • jimi hendrix

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• jimi hendrix, guns & roses ın gitaristi soloları çok iyi, james hetfield, blues gitaristlerini de seviyorum...

0|0
    0|0
  • Koreli var

0|0
    0|0
  • randy rhoads

0|0
    0|0
Yükleniyor...