1 kezban 1 mahmut filmi hakkında görüşleriniz ne?

Herkes bahsedince fragmanlarına baktım biraz. Küfür, argo ve cinsellilk olmadan komedi filmi çekilemiyor sanırım. Bu filme cidden gülenlerin zeka seviyesinden şüpheliyim. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• içinde yaşadığımız ülkenin gerçekleri

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• insnaların bakış açıları birbirinden farklı ve küfür argo cinsellik bunlar yadırganacak bir şey değil. küfür sokak dilidir zaten. Küfürde kendini ifade etme biçimidir. İnsanlar sinirli olduğunda küfür eder. Kimse seni zorla o filmi izletmedi izleyip izlememek senin elinde. Sen aşk filmi seviyorsun diye bir başkası da onu sevmek zorunda değil. Senin dünyanda işler nasıl yürüyor bilemem fakat pek çok insanın dünyası oldukça çetin. Dünyanın en iyilerinden sayılan Eminem, 50 Cent ve pek çok rap şarkıcısı deli gibi küfür ediyor. Kimse benim neden hoşlanıp hoşlanmadığımı ve neye gülüp gülmediğimi eleştiremez. Edebiyatımıza bak ne şairler var ne küfürler ediyor ne cinselliklerden bahsediyor. Türkülerinde yok mu argo vs? Bunlar sokakta duyduğum cümleler.

1|0
    0|0
  • Ben adını bile ilk kez duydum filmin. Gülünen filmi eleştirebilirsiniz fakat gülen kişinin zeka seviyesinden şüpheliyim gibi laflar edemezsiniz. Sonra gelir o kişiler de size laf söyler burası pazar yerine döner sonra. Biraz daha dikkat edin bence söylemlerinize. İsteyen istediğini izler güler. Siz güleni değil güldüreni eleştirebilirsiniz ancak. İfade özgürlüğü kişilere hakaret etmek değildir. Birde erkeklere dersiniz kaba diye.

1|1
    0|0
  • Kemal sunalın dışında bu ülkede kimse komedi yapamadı. Kemal sunal bizim charlie chaplinimizdi bir nevi çok büyük sanatçıydı ve yıllar geçse dahi izleniyor. Küfürle komedi olmaz tamam kemal sunalda ediyordu bazı yerlerde ama adamın zaten yaptığı her şey gülünç halkın adamıydı :) https://youtu.be/psO9oo0TycQ

1|1
    0|0
    • Kemal Sunal çok ayrı zaten, kıyaslanamaz bile :) Bahsettiğim film baştan sona küfür yani hep küfüre gülüyorlar, ben bunu eleştirdim :)

• Bakarım aklımda bulunsun, teşekkürler :)

• Rica ederim kandaş :)

• İzlemedim. İzlemiyecem de çünkü çok saçma diyorlar. :)

1|0
    0|0
  • Izlemedim

1|0
    0|0
  • bir arkadaşım çok tavsiye etti. onların dizisinden bir bölüm izlettirdi. hayatımdan bir saat çalındı. izlemeyin.

1|0
    0|0
  • fragmanını bile izlemedim izlemeyi düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Amatör bir youtube filmine göre güzel

1|0
    0|0
  • kezban mamutu süründürür ama vermez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...