Franz kafka dava - suc ve ceza - adolf hitler kavgam - bu kitaplari okumus olan var mi önerir misiniz?

Almayi düşünüyorum uygun fiyata buldum bir yerde onerir misiniz yorumlarınız neler

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kafka ve suc ve ceza tamam da, hitler'in kavgam kitabı dünyada ırkcılık ve faşizmi savunanların kitabıdır. Yani almanlar dışındaki tüm ırkları aşağılama kitabıdır. Bok parçasıdır yani hitler'in yazdıgı o pacavra.

Kafka'nın dava'sı birar karamsar gelebilir. Kafka okuyacagım diyorsan Donüşüm'ü oku derim. Suc ve ceza zaten efsanevi bir dünya klasigidir. bu 2 sini tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Teşekkür r

• uygun fiyata buldum diye zehir almam mesela:) Şaka bir yana yeter ki sen güzel kitaplar okumak iste, internette falan ücretsiz kitap paylasım siteleri falan var. Okuyup baskasına veriyorsun vs. Bu arada ne tür kitaplar okumayı sevdigini ve nelerle ilgilendigini soylersen ona gore tavsiyelerim olabilir.

• Psikolojik kitap seviyorum hayatıma yön verebilecek

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Suç ve ceza yı bu dünya da bir tek ben beğenmedim galiba, sheakspare gibi abartılmış, kavgam bir insanın düşüncelerini öğrenmek adına güzel olabilir. Ama ırkçı söylemley rahatsız edebilir. Hitleri öğrenmek istiyorsan okumakta fayda olabilir. Franz kafka hiç okumadım bilemedim yani.

1|0
    0|0
  • ben hiç okumadım o kitapları

1|0
    0|0
  • Kavgam bence çok gereksiz. Hitlerin fikirlerini anlatıyor yani bunu okumaya ne gerek var ki

0|0
    0|0
  • suç ve cezayı tavsiye ederim. diğerlerini ben de okumadım

1|0
    0|0
  • Suç ve cezayı okudum sadece ve kesinlikle oku bence

1|0
    0|0
  • hepsini de okudum, hepsini de öneririm pişman olmazsınız.

1|0
    0|0
  • Hepsi de güzel ama Franz Kafka ayrı o daha iyi

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza kdar bo. kdan bir Roman olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• George Orwell - 1984

1|1
    0|0
  • Tek tavsiye edebilecegim Franz Kafka- Davam olur, Adolf Hitler- Kavgam kitabini sadece tarih ögrencisiyim demissin diye, tavsiye ederim, Adamin motivlerini anlaman, ya da ögrenmen icin... Suc ve Ceza'yi okumadim, yorum yapamicam...

1|0
    0|0
  • Suc ve cezayi okumustum. cok begendim, tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza çok sürükleyici

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza güzel ama kavgam'ı okumadım

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza güzeldir. Akıcı ve kolay ilerleyen bir kitap tavsiye ederim

1|1
    0|0
  • Kavgam'ı okumuştum, beğenmiştim.

0|0
    0|0
    • Alicam. o zaman

• Onun bakış açısını anlamak için okumuştum. Yoksa onun düşüncelerini benimsediğim ya da yaptıklarını onayladığımdan değil. İlgini çekiyorsa oku :D

• Aynen bende öyle düşünüyorum

• franz kafkayı gerçekten anlayarak okursan mükemmel bir kitap

1|1
    0|0
    • neler anlatıyor hep merak etmişimdir o kitapta

• @hakannet55 bahane bu. otobüste gidip gelirken bile kitap bitiyor

• ne durum dayın biliyormusun otobüse bile binmiyorum hiç. s iş ev arası 2 dk sabah 8 gece 12 felan veya şanslıysam 10 felan geceleri 1 saat kitap okuyabilirken ben film izliyorum biraz. s

Yükleniyor...