Bu tarz Müzik dinleyen biri anormal midir?

Bir kaç yıldır hep bu tarz müzikler dinliyorum kaptırdım kendimi baya tabi çevreden gelen tepkileri ölçemiyorum çünki kimse benim ne müzik dinledigimi bilmez, ben hep kendi kendime düşünürüm hani bu durumum normal mi diye çünkü çevremde hiç yok böyle müzikler dinleyen kimse... Birine Metal diyince o ne diye soruyor çoğu insan? işte hep böyle düşündükçe, sorduladıkça zamanla taşlar da yerine oturunca acaba anormallik bende mi benim psikolojim mi bozuk diiye epey kuşkularım artmaya başladı. Ve sitede sizlere sormaya karar verdim sadece dinledigim müziklere bakarak sizce ben anormal biri miyim?

youtube.com/watch?v=llI*Lz-oE

Güncellemeler:
youtube.com/watch?v=llIbsGLz-oE

calışan link :D

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tarz meselesi birşey diyemem :D bende dinliyordum bir zamanlar 5 yıl önce filan şimdi biraz daha hafif takılıyorum kafam kaldırmıyor nu metal heavy metal alternatif takılıyorum sendede geçer zamanla benim yaş 30 a yaklaştı :D arada dinlerim yine annem bunlar ne böyle diye kızar :D sende sorun filan yok yani merak etme.

0|0
    0|0
    • aslında bende bayadır dinliyorum 2007den beri ozaman ergendik çok özentiydik böyle uzun saç keçi sakal yazın sıcagında simsiyah kıyafetlerle dolaşır bütün güneşi üzerimize çekerdik :D acayip acayip bileklikler filan takar metallica tişörtü giyerdik o günler geçti tabi simdi mazbut kendi halinde göbegini taşıyan bir vatandaşım yaşta 23- 24 e geldi ama hala bunları dinliyorum e ister istemez bir sorgulama oluyor anormallik ben de mi diye :) degerli görüşleriniz için saolun

• rica ederim birkaç yıl daha geçince biraz daha yumuşar dinlediği şeyler benim gibi ama rock vazgeçilmezdir tabiki başka birşey dinlemem türler arası geçiş yapıyorum sadece :D

• o geçiş bendede çok oldu bu behemothu bu aralar azalttım amon amartha cok sardım oda death ama nispeten daha yumusak daha soft böyle melodileri filan var araya sokuyolar ne bileyim işte fazla da anlamıyorum ama hoşuma gidiyo ya zevk meselsi :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bunun anormal olmakla ne alakası var? çevrende metal dinleyen insan olmadığı için öyle hissetmiş olabilirsin mesela benim bu tarz metal dinleyen çok arkadaşım var ben de rock/ metal dinlerim. sonuçta zevk meselesi ve müziğin anormallikle ilgisi yoktur :D

0|0
    0|0
  • metal olmadan olmaz.

0|0
    0|0
  • o insanlarda sorun var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla saygı duymak zorundayız tabi. ama bu brutal vokal mi nedir ona ben anlam veremiorm.. yani o şekilde söylenen bir şarkıdan nasıl zevk alır ki insan..

0|0
    0|0
    • vala işin açıkcası ben 6-7 senedir dinliyorum ona bende anlam veremedim :D haksız sayışlmazsınız

• aynen ben diyecektim haykoya karşı bir ilginizmi var acaba tövbe estafurullah

• yok len kendim bağırıyomuş gibi hissediyorum, kendimi adamın yerine koyuyorum

• açılmadı video

0|0
    0|0
    • youtube.com/watch?v=llIbsGLz-oE

• ozaman bunuda seveceksin

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...