Kız Hepsi Senin mi?...

Efendim sokaktan geçen hatuna ''Kız hepsi senin mi ? '' desek tekme tokatlanırmıyız?

Ya da şöyle soralım biz dedik mi tokatlanıyoruz da Tarkan diyince neden veriyorlar?

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• Tarkanla kendini bir mi tutuyosun :))

6|0
    1|6
    • İşte soruya en net en tipik cevap budur..Tipik cevap vermektetipik olmakta herkesin yiyeceği nane değildir..

• haklısın diyorum link

Kızlar Ne Diyor 12

• Tarkan sokakta bi' Türk kızına laf atsa o bile tokat yer.. Sokaklar bizim ! :)

4|1
    0|1
  • bence kan akışı yukarıya çıkmalı

0|2
    0|1
  • tarkan deyince kim vermiş ? kezbandır o kezban

0|1
    0|0
  • ne alakası var ya bir tutturmuşsunuz kızlar niye vermiyor aklınız belden yukarı çalışsa ülke kurtulurdu

1|0
    1|2
  • tokatlanırsın :)

0|1
    0|0
  • Yok yarısını borç aldım.

0|1
    0|0
  • o tarkan çünkü para var :D hem ayrıca tarkan top değilmi yaww?

0|1
    1|0
  • isviçreli bilim adamları bunu da açıklasın :D

0|1
    1|0
  • Kim vermiş la Tarkan'a

1|0
    0|1
  • adı üstünde tarkan :) belinde kemer olayım... saçında toka olayım...hem sözleri de etkileyici

0|1
    0|0
    • Belinde kemer saçında toka göbeğinde piercing kulağında küpe ayağında kundura olayım diye laf atarsan tokat yemiyeceğin bir hatun bulmuş bulundum..

• Konuya işviçreli bilim adamları bekleniyor :):)

0|1
    0|0
  • ben tokat atamazdım şahsen

kendimi çok kötü hissettim şimdi herkes tokat atarım diyor , hemen tokat atmasını öğrenip namusu kurtarmalıyım

ben ters ters bakarım , ayrıca şöyle bir şey de var benim en az 1 metre yakınımdan hadi yarım metre yakınımdan laf atacağına göre ben tokat atmak için ne kendime gelmek için zaman ne de mesafe bulabilirim.

ayrıca Tarkan öyle bir şey bana söylese(söylemezde) , gözümden düşerdi Türkiye'nin megastarı böyle sözlere mi kaldı ? ne kadar bu kadar düştü pezvnk demeden de geçemezdim (tabi içimden)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Namus denen bir şey var, hiç duydun mu ki sen birader?

Tarkan dediğin adamda insanlık da yok, namus hiç yok zaten.

Ona herkes verir, o da herkese verir; çünkü öylelerinin işidir bu.

Ayrıca; ''vermek'', çok çirkin bir kelimedir; bayanlarla bir arada anılmamalıdır.

İnsan; evlenmeden önce bu naneyi yerse, kendini ateşe atar, bile bile lades olur.

Evlendikten sonra kadınınla her gün o işi yap; sana karışan mı var? Din de karışmıyor, tıp da.

Hal böyleyken, neden şeytanın altına yatıp da uçkurunuzun peşinden gidiyorsunuz?

Bir anlık zevk için neden dünya ve ahiretinizi mahvedecek bu zina pisliğine bulaşıyorsunuz?

Bilmiyor musunuz ki; size ait olmayan bir şeyi elde ederseniz bu hırsızlık olur?

Gençliğinin baharındaki genç kızlarımızın namuslarını neden onların ellerinden alıyorsunuz?

Onların delilik çağlarında ne diye bu zaaflarını kullanarak onları karanlığa itiyorsunuz?

Allah'ın erkeklere emanet olarak verdiği, Peygamber'in ''kristal'' ve ''gelincik çiçeği'' dediği;

Yeryüzünün süsü, gönül bahçesinin en nadide çiçekleri olan kadınlarımıza bu ihaneti,

Bu adiliği yapmak ne sizin ne de bizim hakkımızdır! Kendinizi düzeltin!

2|2
    1|1
  • Adam sanat yapıyo sen abazalık:))

4|0
    1|1
  • Tarkanı markanı bilmem ama, şunu kesin olarak söyleyebilirim: Kızlar çevresine prim yapmak adına her şeyi yaparlar, tabii ki Tarkan laf atsa dönüp verecekler çünkü o kız Tarkan'ın kendisine laf atmasıyla prim yapacak, popularitesi artacak çevresine karşı, her yerde baklayı çıkaracak ağzından, senin laf atmanla değil, sen kimsin be parasız sıradan bir insansın :D

0|1
    0|0
  • Güldürdün beni hııaamına :D

1|1
    0|0
  • Tarkan lan o. Bana dese ben bile veririm.

4|1
    1|2
  • Pf salak şey der gecerler

Adamsın Dragba.

0|1
    0|0
  • adam güzel felsefe yapmış

1|1
    0|0
  • tarkan cok yakısıklı sanki bu kızların alayı mal

1|1
    1|0
  • Esas mesele şu.. Evet benim dese ne cevap vericeksin :)

0|1
    0|0
  • ben dedim paylaşabiliriz dedi ;)

0|1
    0|0
  • vayyyy tarkana bak neler yapmış öyle (:

0|1
    0|0
  • :D bu soruyu çok mu düşündün dayı

0|0
    0|0
  • Birisi senin eşine bacına bunu dese sen ne yapardın