Düzenli kitap okuyan arkadaşlar burada mı acaba bir sorum olacak?

Az çok tarih, sosyoloji, felsefe, edebiyat, siyaset gibi tarzlarda kitap okuyan arkadaşlar burada mısınız? Birbirimize bu başlık altında sohbet edebiliriz diye düşünüyorum. Böylece konular hakkında fikir ve kitaplar hakkında konuşuruz

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben hatta az önce kitap siparişim geldi

0|1
    0|0
    • Ne tür kitaplar okuyorsun?

• Karışık belli bir türe sabit kalmak istemiyorum

• En önemli şey belli bir türe takılıp kalmamak bence. İnsanda çok fazla ilerleme sağlamıyor. Peki kitap alırken neye dikkat ediyorsun? Mesela ben bir öykü alırken benim kişiliğimde duygularımda olan şeyin kitapta yansımasını görmek istiyorum bu yüzden daha çok Sabahattin Ali gibi toplumcu yazarlara önem veriyorum. Roman alırken de romanın içerisinde bir tarih barındırması gerektiğine dikkat ediyorum. Sende de var mı böyle ya da farklı seçiciliklerin?

En İyi Erkek Görüşü

• En çok psikoloji - siyaset okurum ben

0|1
    0|0
    • Siyasette ne tür kitaplar okuyorsun? Sistemler Üzerine yazılı eserler mi, siyasetçilerin kendi fikir ve düşüncelerini yazdığı eserleri mi, yoksa bazı şeyler (sistem, siyaset adamı...) üzerine yazılı eserleri vs. Okuyorsun?

Kızlar Ne Diyor 2

• Burada biraz zor

0|0
    0|0
  • Hayır burda değil

0|0
    0|0
    • Kendini bu kadar belli etmene gerek yoktu :D

• Sordun cevap verdim.

• Teşekkür ederim :D ama susmak da cevaptır eskilerin hukuktaki deyimiyle sükût ikrardan gelir ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...