Kapat

Bir BEHZAT Ç. repliği söyleyin. Behzat abimizi hatırlayalım. Buyrun sobete?

Daha önce, polisiye dizi önerin? başlıklı bir soru sormuştum. Behzat ç nin adı çok geçti ve zaten soruyu sormadan önce de adını baya duymuştum. Başladım ve daha ilk bölümden beni kendine bağlamayı başardı. Buradan @Siyahbeyazolumyasam arkadaşıma sesleniyorum. Izlemezsen darılırım demiştin. :D Darılmaca , gücenmece yok. Ankara ağzına, karakterlerin samimiliğine ve özellikle Erdal Beşikçioğlunun oyunculuğuna hayran kaldım. Şimdi Behzat abimiz için birer replik yazalım. Hatta sadece replik ile de kalmayalım, beğenilerimizi yazalım. Tabi spoi vermeden daha izliyorum çünkü. :)
Ben başlıyorum ilk repliğe: Sırıtma lan! :D

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim favori karakterim Harun😃 bana çok benzeyen tarafları var çünkü

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normalde küfürlü esprilileri pek sevmem ama Harun bir bölümde t*şaklıyız ç*klüyüz Ankara güçlüyüz diyodu ona baya baya gülmüştüm :D dizi başlı başına efsane zaten yaa defalarca izledim daha izlerim de. Soruyu okudum aklıma belli bir replik gelmedi bir sürü var çünkü seçemiyorum bile :D yorumlardaki fotolara da pek aldanma onların çoğu uydurma diziden fotoyu alıp alakasız replikler yazıyolar üstüne izledikçe anlarsın zaten :D

1|0
    0|0
    • :D Benimde merak ettiğim bir soru var kafamda ya. Çoğunun lakabı var Hayalet, Akbaba vs. Ama Harun neden Harun? :D

• Haha olabilir :D o da Tosun paşa :D behzat bazen öyle diyodu :D

• O da olur :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Sizi sahipleneni kaçırdıysanız, ölün la. Sahiplenmişse, takılmalık değil ömürlük ol demek istemiştir. Ama goca gafalıysanız anlamazsınız.

1|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşma la ! Çok dizi izleyen biri değilim. Şu ana kadar izlediklerimden en iyisi. Doğal olması gerçekten çok etkiliyor, mesela arka sokaklarla behzat ç. Aynı tür diziler fakat arka sokaklar behzat ç. nin tırnağı olamaz. İyi bari darılmamışsın, beğendiğine sevindim :)

1|0
    0|0
    • Hayır darılmayan sensin :D Ve daha dün sabah bu bahsettiğin şeyi düşünüyordum. Arka sokaklar, Behzata göre çok resmi, mesafeli geliyor. Behzattaki içtenlik hiçbir dizide yok. Ve dizinin başlayışındaki silahlara ve müziğe de aşık oldum. :D Müthiş bir şey...

• En azından abi birini arayacağım deyip telefonunu aldıktan sonra kendi telefonunu çaldırabilirdin :D Sonra da numarayı bana atardın? Bir daha görürsen aklında bulunsun tamam mı? Kaçırma! :'D

• Görürüm illaki 😂 Pekala 😂

• Bana iyi biri ol dediler kötü biri nasıl olunur bilemeden
    Ben belki iyi bir adam olamadım ama kimseninde adamı olmadım

1|0
    0|0
  • la bir sttr git ya

1|0
    0|0
  • Ezber bozan sedan

1|0
    0|0
Sponsorlu