Justin Bieber konserine gidecek var mı?

Tanıdığım herkes bu çocuktan nefret ediyor, ben hiç dinlemedim ama nefret edecekte bir sebep bilmiyorum. Konser burnumun dibinde merak ediyorum kim bu veled'te birileri tapıyor. Birileri de nefret edip öldürme planları kuruyor.

Sevenler neden çok seviyor ve onun için en fazla ne yapabilirler?

Nefret edenler neden nefret ediyor?

Güncellemeler:

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• justindan nefret etmiyorum sesi çok güzel ama genellikle 15-19 yaş aralıgından oluşan Türk kızlarının justın tiryakiliği beni gıcık ediyor çok abartıyorlar bence çocugun sesi şarkıları gerçekten çok güzel yaşına göre gerçekten çok çok iyi yerlere gelmiş ama Türk kızlarının bu kadar abartarak * oy ben onun için ölürüm,bitane ya aşkım ya vs.* tarzındaki lafları iğrendiriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kızlar tipine hasta diye erkekler nefret ediyor.tipi bence güzel değil ama sesi güzel.

0|0
    0|0
  • Gitmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • İşim olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben nefret etmiyorum şu şarkısınıda beğenirim hatta link ama konserine bırak para vererek gitmeyi üstüne para verseler yine gitmem amerikanın dünyaya armağanı veya her neyse işte bizde bu çocuk gibi ne yetenekler vardır tek suçları türk olmak çocukta ses yok bir kere star tipide yok sarı güzel yüzlü tıfılın teki star dediğin sahneti dolduracak tarkan gibi mesela adamda ses var karizma var herşey var sov var dansın kralı var bu çocuk sahneye çıktımı bir efektler yanında 15 tane dansçı filan bu hiçbirşey yapmıyor elinde mikrofon playback kızlar hayran aptal bu kızların hepsi yemin ediyorum ya.çocuk daha doğrusu tabi bizi ilgilendirmez yinede isteyen beğenir ölür onun için :D konserinede gider.

0|0
    0|0
  • Bi insana hayranlık duyman onun için çıldırmak bana göre değil. Bieber a gelirsek pipisiyle oynasın derim.

0|0
    0|0
  • dinlemiyorum ama 1-2 kere denk geldim müzikleri kötü değil sevmeyenlerin çogu 18-24 yaş arası sebebini çözemedim artık kıskanclıkmı ne haltsa. Sevenleride genelde çocuklar. Burnumun dibinde olsa gitmem dinlemedigim icin.

1|0
    0|0
  • Reis Varken Ona Gidilir mi link

0|0
    0|0
  • müzikleri iğrenç ama git kız kesersin belki bulursun +18 bikaç tane.

0|0
    0|0
  • Justinlik biber değil de dolmalık biber konserine gideceğim :) Zaten yine zam gelmiş devlet bizimi zikiyo nedir :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...