Eskiden kimse deadpool ü bilmiyordu bir filmi çıktı herkes hayranı oldu halbuki deadpool yıllar yılı var?

Bu haksızlık değilmi?

Filmden sonra karakter hayranı oluveriyor hemen herkes. Hemen heryerde baskılı kıyafetler çıkmaya başlıyor tüm sektör filme göre çalışıyor sanki. Neden film öncesinde yapmıyorlar karakterleri daha çok hayatımıza sokabilirler ayrıca birçok bilinmeyen karakter var..

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen Türklerin okuma alışkanlığının eksikliği ile ilgili... Filmini izlemek varken niye roman okuyalım ki mantığı var ama hikayenin %1lik kısmını anca sığdırıyorlar filme :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir de Spawn çıksa da izlesek. Onu da bilmeyenler vardır..

1|0
    0|0
  • Marvel zaten çizgi roman ini filme dönüştürüyor bu dergiler se çok çok eski marvel fani olanlar bilir ama geri kalan insanlar pek bilmez diğer eski karakterleri

1|0
    0|0
  • Bizim millet şehzade mustafanın boğdurularak öldüğünüde yeni öğrendi.

0|0
    0|0
    • Yani bu çok kötü değilmi ama ya. Diziye filme göre yaşıyoruz resmen herşeyden bihaber

• Berbat bir durum ama ne yaparsın, hala saçma sapan izdivaç proğramları reyting rekoru kırıyor.

• Çizgi romandan gelen bir karakter , Film öncesi de biliyordum.

0|0
    0|0
  • İnsanların marvel'ın çizgiroman şirketi olduğunu bile bilmiyo ki

0|0
    0|0
  • ben x-men filminde görmüştüm

0|0
    0|0
  • çok mühim bir mesele mi bu

0|0
    0|0
  • Berbat bir filmdi.. cizgidizileri cok daha gzl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tamam iste patladi sen black widowu biliyor muydun onceden ya da black panter falan

0|0
    0|0
  • ben hala bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İşte bu dram

0|1
    0|0
  • kendin baslikta soylemissin :) herkes biliyor herkes biliyorsa sektorler tabi calisir :) ticaret icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...