Kitapyurdundan kitap alan arkadaşlar bakabilir mi?

Arkadaşlar ilk önce kredi karti ile kitap almak güvenilir mi ilk defa alicam. Ve bir arkadas dedi ki bana kitaplar farkli kargoyla geldi farkli magazalardan dedi fazla para verdim dedi. Belirli bir fiyati gecince ücretsiz olmuyor mu lütfen yardımcı olur musunuz

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir sorun yaşamazsın ama idefixte kitaplar bir iki lira daha ucuzdur. Kredi kartıyla degilde bankadan para yatırarak kitap almayı istersen de ptt den para yatırırsın onun içinde yatırdıgin ücrete göre üç dört lira 5 lira Neyse yatırma ücreti ödersin. kitap kurdunda böyledir. ama idefix'te Akbank'tan para yatırırsın ve para yatırma bedelli de ödemezsin. ikisinde de 50 liranın üzerindeki alışverişlerde Kargo bedavadır kredi kartıyla alışverişte de sorun yaşamazsın. ama idedix daha hesaplı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sadece kitapyurdundan alışveriş yapıyorum. Bu güne kadar da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ödemelerimi havale seçeneği ile yapıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben Babil'den alıyorum hep babil'i öneririm.

1|0
    0|0
  • Ben 5 6 kere alışveriş yaptım hiç bir sorun yok güvenle yapabilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben daha önce defalarca kitapyurdu'ndan kitap aldım. Kredi kartı vs de sorun yaşamazsın. Ama kargoları çok yavaş bence ve başka sitelere göre fiyatları da yüksek. Benim tavsiyem idefix. Hem fiyatları daha uygun hem de kargoda hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar 😊

1|0
    0|0
  • Kitap yurdu guvenilir bir sitedir alabilrsin canım . Ayrica indirim gunlerine denk gelirsen baya karli cikarsin. 75 lira ve uzeri kargo bedavaydi sanirim

0|0
    0|0
  • yıllardır kullanırım o siteyi, hiç çekinme.

kargo şirketini sen seçiyorsun zaten, fiyatlarını da gösteriyor. sanırım 100 tl üzeri kargo ücretsiz.

0|0
    0|0
  • Ben çok sık kitap alırım ve bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.

1|0
    0|0
  • ben aldığımda kargo parası vermedim belirli fiyatı geçti sanırsam

1|0
    0|0
  • Güvenilir. Birçok kez alışveriş yaptım. Kargonun hepsi beraber geliyor diye biliyorum. Ayrı ayrı gelse bile bu onlardan kaynaklı olduğu için ayrıyeten kargo parası alınmaz bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...