Sizi derinden etkileyen kitap var mı?

ben okuduğumda ağladım beni çok etkiledi dedğiniz kitap var mı ?

ben canan tan-iz , canan tan - eroinle dans kitapları ben derinden etkiledi.iz'i bitirince ağladım :) birde cengiz erşahin'in sor kitabından çok etkilendim :)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şule Yüksel Şenler - Huzur sokağı

Marquis de Sade - Aşkın Suçları

Lautreamont - Maldoror'un Şarkıları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• güzel beğendiğim kitaplar oluyor ama beni etkiliyor diyemem öyle birşey hissettiğim tek kitap çocukken okuduğum şeker portakalı isimli kitaptı fakir bir çocuğun hayatını konu ediyordu o kitaptan çok etkilenmiştim çocuktuk tabi

1|0
    0|0
    • yasaklanan kitap :D

• istediklerini yasaklasınlar saçmalığın daniskası verdikleri kararlar badem bıyıklılardan ne beklenirki başka.

• Cin ali tatilde ciddi derin hatiralar birakmis bnde gecen 20 seneye ragmn aklimda hala :-D

1|0
    0|0
  • Stephen King'in Yeşil Yol (The Green Mile) romanı

1|0
    0|0
  • Canan Tan mış Elif Şafak mış boş bunlar..

Neva - Ilgın Olut

Bu kitabı bir oku, sonra da o yukarıdaki bozuk insanların isimlerini ağzına almazsın ..

0|0
    0|0
    • ben okuduklarım arasından seçim yaptım.ne anlatıyor bu?

• Lan madem sen okumayacaksan niye soruyorsun ki ? Çokta umrundayız sanki ?

• önce terbiyeli olmanı tavsiye ederim.okumayacağımı kim söyledi? eğer sizi çok etkilemişse merak edip okurum tabii.ama soruda okuyup okumayacamıda belirtmedim.

• Ağlamadım ama hayata bakış açımı değiştirdi : Forrest Carter - Küçük ağacın eğitimi

1|0
    0|0
  • Yaşar Kemal-İnce Memed beni derinden etkilemişti

1|0
    0|0
  • :/ O kadar çok kitap var ki okumamı bekleyen :/ artık kitaplığa sığmıyor, koliliyorum :/ iş tasası olmasa keşke

0|0
    0|0
  • cin alinin maceraları :(( hayatımda derin izler bıraktı

0|0
    0|0
  • mahmut abinin maceraları part III

0|0
    0|0
  • çok kitap okuyan milletimiz var ağlamak istiyorumj :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...