İzlediğiniz filmlerden en etkilendiğiniz film ve 1 repliğini yazarmı sınız. ?

Hayat bir kutu çikolatadır Forrest şansına ne çıkacağı belli olmaz. :)

Yanlış hatırlamıyorsam 1996 yapımı bu film hayatımda izlediğim en güzel film olarak tarihe geçti. Yaklaşık 6-7 sene önce keşfettim ben bufilmi. Ve o kadar sevdim ki ordaki forrest Gump karakterini.
İzlemeyenler varsa filmkolik bir insan olarak öneriyorum. Pişman olmayacaksınız.

Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor

1|1
11|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu izledim güzeldi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ömer kavur - gizli yüz

İnsanlara saatleri anlatmak isterdim… Mekanizmaların inceliğini, yayların korkunçluğunu, çarkların karanlığını… Şimdi kimse saat nedir farkında bile değil… Belki bunun için insanlar kederli, belki bunun için hikâyelerini bile anlatmıyorlar… Akreple yelkovanın arkasında nasıl bir can vardır, hissetmiyorlar bile… İnsanlara saatlerin sırrını anlatabilmek isterdim… O zaman uykudan uyanır gibi dünyaya gözlerini açarlardı… Kederlerinden kurtulur, belki kendi hikâyelerini anlatabilirlerdi.

0|0
    0|0
  • "Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu; hayatın ‘sen bakarken soyunamıyorum’ deme şeklidir." shutter island

0|1
    0|0
  • Apocalypto

Kadın ; '' Ne tarafa gideceğiz? ''

Adam eliyle insanlar yerine ormanı göstermişti galiba sahneyi unuttum yıllar oldu izleyeli ama güzel finaldi bu hali bence.

0|0
    0|0
  • Kök güzel film

0|1
    0|0
  • Kalbin kırık olarabilir ama hâlâ seni terk etmemiş .. ' Home Alone 2'

1|0
    0|0
  • kocaman sarılmak istediğin insana küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı

0|1
    0|0
  • Film izlemiyorum.

0|0
    0|0
    • film izliyormusunuz? diye mi sormuşum. İzlediğiniz filmler demişim. Yani bir fikrin yoksa görüş yapmasan daha iyi olmaz mı?

• Bu sahne beni çok etkilemişti

https://www.youtube.com/watch?v=K-ABs448lIw

0|0
    0|0
  • Bir kişi olman, bir kişiliğin olduğu anlamına gelmez.- Ucuz Roman.

0|0
    0|0
  • Run forrest Ruuun :D
    Old boy izlediğimde etkilenmiştim. Çok kötü olduydum sjsjsjs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu maskenin altında etten fazlası var aslanım. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez ayıküüünmü

0|1
    0|0
  • Forrest Gump unutulmaz film ve replikler mükemmeldi benim tercihim;
    -Esaretin Bedeli : Umut İyi Bir Şeydir, belki de en iyi şeydir ve iyi bir şey asla ölmez.
    https://www.youtube.com/watch?v=6Be9kENo0vk

0|1
    0|0
  • "Biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir erkek nesliyiz. Başka bir kadının aradığımız şey olduğunu sanmıyorum."

-Fight Club

0|0
    0|0
  • braveheart
    you have bled with wallace now bled with me
    https://www.youtube.com/watch?v=eclbaC3q94k

0|0
    0|0
  • "Kimsenin sana bir şeyi yapamayacağını söylemesine izin verme.. Bir hayalin varsa onu korumalısın... Bir şeyi istiyorsan, git ve al." (Umudunu Kaybetme)

1|1
    0|0
  • Nehirdeki en buyuk balık yakalanmadıgi için en büyüktür -Bit Fish

0|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir, tüm sahneleri etkiledi beni.

0|0
    0|0
  • Forrest Gump efsane ya😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...