Derin Devlet ve Diplomatik bilgiler hakkında bilgileriniz?

Mongoose operasyonu Kirpi Operasyonu gibi Olaylar..
C. İ. A nin açıkları , KGB nin Sakladığı Dyatlov vakası gibi olaylar yazınn

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Abd başkanı kennedy vurulurken orda olan ve elinde kamerayla olayı çeken herkez panik paniğe kaçarken kendisi olayı en yakından ixleyen bir teyze vardı, ne cıa ne başka birisi teyzeden kimse ne haber alabiliyor ne kim olduğunu biliyor. Bu arada dyatlov olayının yaşandığı bölgeye gitmek için sadece yol arkadaşı arayan paralı bir p. ç vardı youtube de araştık konuştuk anlaştık 3 kere şu gün buluşalım konuşalım dendi ondan da bir daha haber alamadım bir de o p. ç var.

0|0
    0|0
    • Dyatlov Metafizik bir olay KGB yapmış olamaz.. Ozamank iteklonoji buna yetmez..

Cesetlerde Lamda işını vardı Radyasyyonun 6 bin kat şiddetlisi ve Radyasyon gibi Vucutta eşit miktarda yayılmadı.. Böyle birşey Yaşanması garipsendiği üzere KGB raporları Bilinmeyen güç tarafından Pasifize edildiler Teşhizi koydu Lakin senin dediğin gibi 10 kişilik grupta 1. kişinin gelmemesi ve o kişinin devlet üstünde çalışması ve grubun en yetişkini olması biraz ironik

• NE bilim adam niye kampın 30 40 metre ilerisinde ateş yakmaya çalışsın ki paranormal bişey gördüyse diye düşündüm.

• aynı şeyi düşünüyorum şu an.. :O

• Ha ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...