Bir roman ya da kısa hikaye yazsaydınız konusu ne olurdu?

Bir roman ya da kısa hikaye yazsaydınız konusu ne olurdu?Ayrıntı verebilirsiniz, yaratıcı yorumlar bekliyorum...

2|1
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk olmaz, "şefkat" olurdu sevgililer arasındaki aşkta. Gerçi bu da sevda. :) Neyse. Yazarın daha kolay empati kurması ile daha kolay yazacağı gibi, okurun da film izliyor gibi hissetmesi çok olabilirlikli olurdu; Canan TAN roman yazıyor da ne olmuş? E. Şafak ise çok samimiyetsiz... Konudan ziyade -benim yazmak istediğim bilimkurgu- kitabın "kokusu", yani havası önemli; Grinin Elli Tonu gibi cilt dolsun diye doldurulmuş kitapların bir kokusu/havası vardı. ;) Konu ne kadar uçuk olursa olsun tutar. MS 2150 de bende bir tat bırakmıştır. Yani bir nevi, kişisel gelişim kitabını anımsatmalı; okuyucu aydınlandığı hissetmeli. Doğru bir şeye aydınlatmaya da, hiç gerek yok!

Bu web sitesinde böyle yorum yapanları gördükçe, benim de roman yazma duygularımı azdırıyorsunuz... Şimdi açıp efsanevi birkaç müzik dinlemem gerek. Bu nedenle, sorunuz için teşekkür ederim; +1 verdim ;) .

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazdım. Çok fazla. Birinin konusu hasta bir kız aşık oluyor sonunda ölüyor. Birinin konusu gizliden bir çocuk bir kızla konuşuyor, sonra çocuğun kim olduğunu öğreniyor. Birinin konusu biraz daha fantastikti. Yüzyıllar öncesine dayanan fantastik şeylerin olduğu bir efsaneyle ilgili. Biri üniversitede yaşadığı aşk, dostluk. Biri de bir bağımlının hayatı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçek ile yaşadığımız hayatın karşılaştırmasını yazmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • Olmaxdı

1|0
    0|0
  • Tabikide felsefi bir roman. Cunku insan baska islerdede basarili olmak istiyorsa ilk once kendini tanimali gelistirmeliki basarili olsun... 😀

1|0
    0|0
  • Aşk (Çok seven gencin hazin sonu)

1|0
    0|0
  • ölüm

1|0
    0|0
  • Eski aşklar ve şimdiki aşklar ile ilgili bir şey olurdu.

1|0
    0|0
  • tembellikten yazmazdimki

1|0
    0|0
  • Birçok şey yazabilirim sığmaz buraya

1|0
    0|0
  • ihanet olurdu sanırım, hep istemişimdir bir türlü yazacak cesareti bulamadım.

1|0
    0|0
  • Acı isminde ve hayat tecrübelerini konu alır yazardım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aşk, meşk olurdu. Bu ülkede ancak o okunur.

1|0
    0|0
  • korkunç bir şeyler

1|0
    0|0
  • Sanal hayatlar.

1|0
    0|0
  • bilmem :/

1|0
    0|0
  • #Aşk olmayacağı kesin!

1|0
    0|0
  • İtaat.

1|0
    0|0
  • Daha önce yazmıştım konusu tabiki aşk olurdu kesinlikle ve birazcık dram ve macera katardım içine :)

1|0
    0|0
  • Genel kurgu, istediğin herşeyi bahsedebilrisin aşk, gizem, bilim kurgu, şahsen yazıyorum da

1|0
    0|0
  • Cinayet korku falan askta olurdu

1|0
    0|0
Yükleniyor...