Hangi havaalanına gitmeliyim?

Selam! Bu yaz Amerika'ya (New York) gideceğim. Orayı pek fazla bilmiyorum açıkçası. Sheraton Tribeca Otel'de kalmaya karar verdik. Otele yakın bir havaalanında inmek istiyorum. Hangi havaalanı otele en yakın?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Jfk havaalanı

1|0
    0|0
    • Gerçi la guardia daha yakın ama ben Oraya denk gelmedim hiç. ordan ulaşım da zor galiba zaten

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Airport Hotel , terminalden çıkmana bile gerek yok

0|0
    0|0
    • Airport Oteller havaalanlarının orada mı oluyor?

• En yakını bu , en ucuzu ama en temizi dersen de YMCA motelleri , ufak ve temizdir , sence mahzuru yoksa kiliseye bağlıdır, 50 usd dolayındadır ve senin dinine karışmazlar ama kirine pisliğine uyarı alırsın

• Önerin için saol

• Newyork

0|0
    0|0
  • Nereden gideceğine bağlı. Ist ise fazla alternatif yok jfk. ny de kaç tane havaalanı var? ben 1 biliyorum ama. Shuttle lar götürüyor nasılsa

0|0
    0|0
  • ufak bir google maps araştırması sonucu Newart Liberty International Airport en mantıklısı gibi duruyor. 78. karayolundan trafiksiz direk gidebilirsin taksiyle. (euro truck simulator tecrübem var).

0|0
    0|0
    • Kafam karıştı. Jfk'mi daha yakın yoksa Newart Liberty'mi?

• JFK baya uzak duruyor ve direk gidilebilir gibi değil ordan otele.

• metrapol sonuçta ara sokaklarda genelde trafik olur diye söylüyorum. anayollar akar gibi.

• Hersey tamam hangi havaalanina inmek mi kaldi.. enteresan

0|0
    0|0
    • Evet bitek o kaldı. Çarşamba günü biletleri alacağım.

• Sabuha

0|0
    0|0
  • John F. Kennedy Havaalanı en iyisi derim ben otele ne kadar yakın bilmiyorum

0|0
    0|0
  • New york bana sor be panpa surekli giderim

0|0
    0|0
  • jfk havaalanına inmen daha doğru
    ordan seni yönlendirirler

bende direk oraya inmiştim

0|0
    0|0
    • Aslında sheraton olmasa da olur. Jfk için saol. Önerebileceğin bir otel varmı?

• Ordada geceleri çok ses olur ya😂

• ehh artık zevk almaya bak sende :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...