Hikaye Yazıyorum, Yorumunuza İhtiyacım Var?

Kendi çapımda kısa hikayeler yazıyorum. Nerdeyse 4 senedir üyesi olduğum bir sitede ilk defa hikaye oluşturdum. Boş vaktiniz varsa okuyup yorum yapar mısınız? Henüz bir bölüm yayınladım.

*Wattpad / Bi'Bira DİYE ARATIRSANIZ HİKAYEM KARŞINIZA ÇIKACAKTIR

17-18 yaşlarında bir grup gencin İzmir'de geçen trajikomik ve saçma hikayesinden bahsediyorum!
Aileleriyle sorunları bitmek tükenmeyen, gerçek aşkın peşinde koşarken yolunu kaybeden gençlerimizin günlük hayatında yaşadığı sıkıntıları ve gençliğin verdiği acemilikle problemlerle başa çıkmasını ele aldım ve sizinle paylaşmak istedim.
Gerçekten yoruma ihtiyacım var, en azından hikayenin olayıyla ilgili değilde cümlelerin kuramı anlamlı olmuş mu merak ediyorum

0|1
14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gayet başarılı. Eline sağlık

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ufak tefek söz öbekleri ile ilgili sorunların var. Kendine özgü deyip aynı zamanda tarzı diyemezsin.''Bi'' değil ''Bir'' yazman gereklidir. Bunlar ilk cümlede gözüme çarpanlar ve devamında noktalama işaretleri eksikliğinden kaynaklı cümlelerinde tonlama hataları görülüyor. Ama akış olarak çokta sıkmayan bir yazı, tebrik ederim. Tavsiyem yazım kuralları ve anlatım bozuklukları konusuna biraz göz gezdirmen. Çünkü ortaya edebi bir yazı koyacaksan, dilimizi de iyi bir şekilde kullanman çok güzel olur. Daha iyi yerlere yükselmen dileğiyle, başarılar.

0|0
    0|0
  • teşekkürler kısmına benim adımı yazacaksan olur

1|0
    0|0
  • link at daha iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...