İspanyol, Fransız, İtalyan. nerede benim döşü kıllı, kara kaşlı kara gözlü Türk erkeğim?

fransız var, italyan var, ispanyol var... e bir eksi de var tabiki döşü kıllı, ayva göbekli, kara kaşlı, kara gözlü türk erkeğim nerede? peki bu reklamda bizimkiler olursa ortaya nasıl bir reklam metni çıkar? gizli sana biskolata yok...

Güncellemeler:

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allahtan kendimi tanımladığım sınıf "Türk" sınıfı değil. "İnsan" sınıfı. En azından o italyanlar, ispanyollar ile aynı kategoriye girebiliyorum.

Şimdi genetik olarak baktığımız da benim bir İspanyoldan ve İtalyandan farkım yok. DNA haplogrupları Akdeniz ve Ege bölgesinde yaşayan Türk insanları ile İtalyanlar arasında birbirine %98 benzerlik var.

Var siz İtalyan'a fiziki yüzünden övgüler yağdırırken aynı övgüyü Türklere, Türklere fiziki yüzünden yağdırdığınız nefreti ise aynı zamanda İtalyan erkeğine yağdırıyorsunuz. Yani esasında fiziksel, düşüncel ve ırksal anlamda bu iki insanın bir farkı yok. Hepimiz Romalıyız...

2|1
    0|4
    • hı? ben italyanı ne zaman övdüm yahu :D italyan mitalyan kurban olsun benim türk erkeğime be... bence sen beni pek iyi anlayamamışsın... ayrıca öyle kılsız, göbeksiz erkek sevmem ben...

• ben sadece gördüğümü söyledim arkadaşım ciddiye almıyorum İstanbuldan bahsediliyo Konstantinopolis diyosun 2-3 milliyetçi çıkar canını sıkar benden söylemesi yanlış anlamamışsındır umarım beni ben sadece gördüğümü söyledim

• Konstantinapol'den kastım Suriçi'dir. Osmanlı döneminde bile Konstantinniye olarak kullanılmış sonuçta. Ben Konstantinapol dersem insanlar oranın Sarayburnu olduğunu anlamış olurlar. Ama İstanbul desem bunun Anadolu yakası var. Kendimi ifade edemem. Eski İstanbul desem hiç kisme birşey anlamaz.

Neyse bu konuyu kirletmeyelim, sormak istediklerin varsa öm yollayabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben o Oscar'ı yerim. Ondaki ışığı ilk ben keşfetmiştim. Fransızın kırptığı gözü öpiyim.

İtalyanı beğenmedim apaçiye benziyor. Ama tabi her türlü gideri var.

1|1
    0|0
    • Rosa'm kalbimi çok kırdın... Ben seni kumsalda kovalama hayalleri kurarken sen ne diyorsun? Bu iş biter burada.

• Sen ye çerezleri, cipsleri. Obez ol göreceksin. Burada mis gibi sağlıklı vitaminli, proteinli ana yemek var. Beni yemiyorsun çerezleri yiyorsun... Pişman olmam Rosa'm olmam, olmam, olmam...

• Sen yerken iyi hoş güzel gayet fit oluyor da ben yiyince obez oluyor. Tamam Caesar tamam. Pişman da olma, Hep oyaladın beni, sen zaten beni hiç sevmedin.

• Onlar hergün etrafımızda, bencede bizimkileri koysunlar reklamlara. Hemen o biskolatayı alırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...